• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygodne słuchawki max 200zł
#1
jakie obecnie używasz? Sharkoon Shark Zone H10
[*]czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? NIE
          - jeśli tak – to jakiej? -
          - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Nie planuje
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Muzyki i gier
  • w jakie gry grasz (zaznacz w które najwięcej)? Wot, cs:go, rpg, survivale
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? EDM
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 200zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Raczej zamknięte ale w sumie to aby były wygodne.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie znam się zbytnio na tym ale chyba większą
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Na pewno wokółuszne, pady preferuje skórzane ale welur też się nada. Najważniejsze to żeby nauszniki były miękkie, duże i grube. W swoich wszystkich dotychczasowych słuchawkach nie znalazłem tego co szukam. Rozpiszę się o co mi chodzi. Więc tak, miałem kiedyś słuchawki JVC-HAG101 (tanie) i były bardzo wygodne, nie wiedziałem że może być inaczej. Nie patrząc na ten element kupiłem sobie słuchawki gamingowe Genius HS-G500V. Okazały się fatalne pod względem wygody. O ile pod względem dźwięku było nawet spoko tak obudowa przetworników była zrobiona tak że w miejscu otworu na uszy była wypukłość przez co głębokość nauszników wynosiła zaledwie 1,5 cm a sama średnica nauszników wynosiła tylko 5 cm. Moje uszy nie dość że nie mieściły się całe do środka to jeszcze były naciskane przez obudowę przetworników co sprawiało ogromny ból już po 1h użytkowania. Następnie zakupiłem aktualne słuchawki sharkoon shark zone h10, skuszony dobrymi opiniami, patrzyłem głownie na wielkość średnicy nauszników bo myślałem wtedy że to przez to że są za małe w geniusach uszy mnie bolały. Sharkoony mają 5,5cm średnicy i mieszczą moje uszy lecz za to mają również tylko 1,5 może deko więcej głębokości przez co uszy niby się mieściły ale dalej uciskane były przez przetworniki co również sprawiało ból. Miałem już je zwracać jednak postanowiłem pokombinować gdyż dźwięk bardzo mi się w nich podobał i założyłem im nauszniki od starych JVC które były grube na 2,5 cm. Z początku było ok, jednak one są za małe w środku. Jedno ucho siedzi dobrze a drugie uwiera (pewnie mam jedno ucho troszkę większe). Ich średnica to ok. 5,5cm x 3,5 cm. Tak więc poszukuję słuchawek które zapewnią mi wygodę. Nauszniki muszą mieć na pewno min. 2 cm głębokości i średnica na pewno większą niż te JVC. Pod względem dźwięku nie jestem zbyt wymagający, wystarczy mi wygoda której nie mogę doświadczyć. Zawsze trafiam na niewygodne słuchawki. Przymierzając w sklepie bardzo wygodne były siberie od steelseries no i logitech g933 to już była poezja no ale 600zł xd. Już nawet krakeny był w miarę wygodne bo miały grube nauszniki. Poszukuję także słuchawek z mikrofonem, nie chcę mieć oddzielnego mikrofonu. Zastanawiałem się nad siberiami 200/ roccat renga ale jestem otwarty na propozycję. Wiem że zapewne polecicie mi hf2010 lecz nie podoba mi się ten mocny nacisk na głowę przez nauszniki
[*]
Odpowiedz
#2
A myślałeś nad hyperx cloudy 1? Sam je mam są zajebiscie wygodne a i dźwięk jest okej w tek cenie to numerów uno dla mnie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Myślałem, podobają mi się ale są zbyt drogie
Odpowiedz
#4
Na słuchawkach akurat nie ma co oszczędzać , ja kupiłem miesięczne za równe 200.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Wiem że zapewne polecicie mi hf2010 lecz nie podoba mi się ten mocny nacisk na głowę przez nauszniki. :0 skąd to wiesz?
Akurat w twoim przypadku poleciłbym Ci ISK, ale HD9999. W swojej cenie absolutnie lepsze przestrzenność niż Cloudy, wygodne, grube pady + wygłuszenie. No i do muzyki dobre ;)
PS HF nie mają mocnego nacisku, wiem bo mam ; )
Odpowiedz
#6
rozważ otwarte Somic V2 :P ale ze 25zl z przesyłką będziesz musiał dorzucić:)

Na pewno się nie zawiedziesz:)
Odpowiedz
#7
Gdybym miał dopłacać to już bym brał cloudy, jednak wole coś taniej. 200 zł to już tak maksymalnie ale wolałbym mniej. Jako że jakość dźwięku w moich sharkoonach jest dla mnie świetna to taka mi wystarczy, zależy mi głównie na nausznikach aby były większe i bardziej miękkie. Wiem że można w zasadzie dokupić nauszniki ale patrząc po ich cenach to się po prostu nie opłaca
Odpowiedz
#8
To w cenie do 200 nic nie znajdę?
Odpowiedz
#9
HF2010 mozesz wziąć
ja zmieniałem z HMC631 i jestem zadowolony, troche dawno temu to bylo ale pamietam ;d
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.