• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sprzedam] Logitech G102 Prodigy - Sprzedana
#1
Przedmiotem aukcji jest używana mysz Logitech G102 Prodigy. Jest to budżetowa wersja modelu Logitech G Pro przeznaczona na rynki azjatyckie. W Europie jest sprzedawana jako model G203. Mysz kupiłem w połowie grudnia. Nie miałem z nią żadnych problemów, jest w pełni sprawna i pozbawiona wad. Nosi naprawdę minimalne ślady użytkowania. Udzielam tygodniowej gwarancji rozruchowej. Przedmiot sprzedaję jako osoba prywatna - nie przyjmuję zwrotów sprawnych produktów, nie wystawiam faktur.

http://imgur.com/a/Smv9q

http://allegro.pl/show_item.php?item=6715203236

Sprzedana
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#2
Czemu sprzedajesz ? Skąd taka cena ;o
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Nadal szukam idealnej myszy, poza tym lubię testować nowe konstrukcje - upłynniam jedną żeby kupić dwie kolejne (rzuć okiem na historię mojej sprzedaży). Cena wydaje mi się uczciwa, kupiłem ją w końcu za nieco ponad 120 zł.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#4
A jak ten sensor w porównaniu do np sensoru zowie czy Dm1 pro s jak miałeś albo G pro
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Mercury jest obecnie chyba najlepszym budżetowym sensorem na rynku. Za bardzo nie ma się do czego przyczepić - brak akceleracji pozytywnej, smoothingu, niewielki, nieprzeszkadzający w rozgrywce angle snapping i całkiem przyjemny optyczny feeling - nie oczekuj jednak osiągów PWM3366, stoi on mimo wszystko półkę wyżej. Przez miesiąc nie udało mi się za to wywołać pojedynczego spin-outa. Lift-off Distance jest dla mnie ustawiony za nisko (mniej niż jedna płyta DVD).

PWM3366 > Avago S3988 > AM010 > Mercury > Avago 3090 > PWM3310 > PMW3320DB - jeśli chodzi o ogólny "feeling" sensorów.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#6
zgadzam się, chociaż 3310 dałbym najniżej ;D
Odpowiedz
#7
ale 3320 to niby gorsze 3310 więc dlaczego 3310 najniżej?
Odpowiedz
#8
bugi, ,,szklany" i ostry feeling, dupa jednym słowem ;D Ale zależy od sztuki, niektóre są dobrze skalibrowane, no ale ten bug dla mnie niewybaczalny na niskich czulosciach
Odpowiedz
#9
ale na 3320 masz to samo tylko że w mniejszym vmax
Odpowiedz
#10
w 3320 masz tak, że na niektórych podkładkach podczas normalnego ruchu mysz idzie Ci w górę? :D bo na 3310 tak sie zdarzało. Ale jak mówiłem chyba taka sztuka.
PS 3310 dalbym nizej bo montowany jest w wielu drozszych myszkach, dlatego. A one powinny mieć sensory bez takich wad.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.