• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dźwiękowa dla HD668B
#1
Witam.
Przychodzę z problemem, który gryzie mnie już od grubo ponad roku. Zastanawiam się nad wyborem karty dźwiękowej, która ładnie zagrała by się z moimi HD668B. Praktycznie wszędzie polecany mi jest Xonar Dx/D1, jednak jest to karta bez wzmonienia(w przyszłości będę prawdopodobnie kupować jakieś bardziej wymagające słuchawki pokroju HD660) no i gra dosyć jasno, więc nie wiem jak będzie to działać razem. 
Innym razem polecono mi zewnętrznego Soundblastera Omni, jednak wystraszyła mnie część opinii jakoby w grach karta ta słabo radziła sobie z pozycjonowaniem w grach. 
Jeszcze innym razem ktoś pisał o Aim SC8000/808. Pierwszy z nich nie posiada jednak wejscia mikrofonowego co z góry odrzuca go jako propozycję dla mnien a drugi jest zwyczajnie odrobinę przydrogi.
Na ten moment zastanawiam się nad SB Z lub zewnętrznym Smsl m2 (mam nadzieje, ze dobrze napisalem nazwę). Halp plz ;/
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#2
SB Z w pełni ci wystarczy.
Odpowiedz
#3
Ja używam SB Z od wielu wielu lat i złego słowa o niej nie powiem, pomimo wielu hejtów na SB. Po prostu lubię taki lekko podkolorowany dźwięk. W grach razem z ISK HD9999 jest mega dobre pozycjonowanie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.