• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka do 250zl i podkladka do 150zl
#1
MYSZKA
jaką obecnie myszkę używasz: SS Rival

jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400dpi/1000hz
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): okolo tyle ile ma szerokosci moja obecna podkladka (a4tech x7 500mp)
w co grasz (podaj tytuły gier): ciezko okreslic ale podam pare tytulow w ktore obecnie najwiecej gram: cs go, lol, planetside 2, bf4, gta v, mass effect, ets2
jaką masz obecnie podkładkę: a4tech x7 500mp
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): wszystkie ktore sa w rivalu
twój budżet: 250zl
jaki chwyt stosujesz: palm grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): okolo 20cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? okolo 1.8cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: jezeli nie jest to duza roznica czyli 400-450dpi
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: o rivalu moglbym napisac wiele rzeczy ale z tych najbardziej mnie wkurzajacych to wyjechana guma pomimo ze to poprawiona wersja rivala zle dzialacy lewy przycisk myszy ktory czasem potrafi zahaczyc o scrolla przez co gdy strzelam nagle postac mi podskakuje oraz to ze nie moge uzywac najnowszych wersji sterownika gdyz wprowadza on u mnie akceleracje
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): chcialbym zeby myszka byla matowa


PODKLADKA
jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) SS Rival

jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? a4tech x7 500mp chcialbym zeby byla rownoczesnie troche szybsza ale tez bardziej precyzyjna
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): mysle ze najbardziej mi pasuje materialowa
jaki rozmiar by Cię interesował: podobny do mojej obecnej moze byc minimalnie mniejszy
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie wole kupic raz a porzadnie
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: kompromis pomiedzy szybkoscia a precyzja
czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
maksymalna cena za podkładkę? 150zl


dodam ze myszke i podkladke juz mam wybrana po prostu chce sie dowiedziec czy znajde cos lepszego w tej cenie
zastanawiam sie nad DM1 PRO S oraz nad podkladka Razer Goliathus Control Large
Odpowiedz
#2
Ja bym Ci proponował Dm1 pro S albo Logitech g403 i do tego taito 2017
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
wlasnie nad dm1 pro s sie zastanawiam
z tych dwoch co podales najbardziej mi pasuje ta od dream machines
poczytalem o tej podkladce i chyba sie na nia skusze tylko niestety w sklepie w ktorym chce zamawiac jest tylko w wersji mid size
Odpowiedz
#4
Z podkładek napewno Taito 2017
DM1 Pro S powinna się nadać, może minimalnie, naprawdę minimalnie moze wydawać się za krótka, ale moim zdaniem jest na styk, bo ja mam 21 cm i dało radę złapać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.