• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Biały setup"
#1
Cześć. Ostatnio koleżanka "gejmerka" zapytała mnie o coś dziwnego, ponieważ chciałaby złożyć "biały setup", tj. biała klawiatura, biała myszka, biała podkładka, oraz białe słuchawki. Nie wiem czy jest to w ogóle możliwe, bo chciałaby, aby te przedmioty były z górnej półki, progi cenowe to: myszka - do 400zł, klawiatura do 800-900zł, słuchawki do 400zł i podkładka do 200zł. Z informacji które wydusiłem wiem tylko tyle, ze klawka - mechanik musi być na MX-Red/Brown, myszka jak największa (najlepiej coś o długości 128, bo przymierzając różne myszki, wielkościowo podobał się jej Deathadder i FK1. Podkładka raczej materiałowa.
Wiem, że to głupie, ale chce sprzęt który będzie pasował jej wyglądem do pokoju. Jeżeli ktokolwiek da radę coś wymyślić, to dzięki wielkie, chociaż wątpię, czy jest to w ogóle możliwe XD
Odpowiedz
#2
No biała mycha w takim rozmiarze to na myśl przychodzi mi tylko Rival 300 White :D
Całkowicie białe słuchawy to do QPada trzeba podbić :D Ew. Cloudy White, ale w nich jest też sporo czerni ;P Inną dobrą propozycją będą Superluxy HD681 Evo lub HMC631(chociaż te też mają trochę więcej tej czerni :P)
Co do klawiaturki to już pojawia się problem - na Polskim rynku nic co spełnia wymagania(a przynajmniej ja nie znalazłem). Zza granicy można parę popierdółek ze strony mechanicalkeyboards.com zamówić. Przykładowo https://mechanicalkeyboards.com/shop/ind...ail&p=1698 :D
Co do podkładki to kompletnie nie mam pojęcia ;/
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#3
Jakaś pomoc zawsze jest. Btw. ta klawiatura wygląda jak randomowa od Microsoftu XD
Odpowiedz
#4
Jak jej pasuje sprowadzanie klawki z zagranicy i akcpetuje sporo minimalizm to może zamówić Ajazza AK33 w wersji białej na zorro black :D
Odpowiedz
#5
Zapytam jak ze sprowadzaniem i się odezwę
Odpowiedz
#6
akatrosh wg. mnie taki minimalizm jest najlepszy, ale kto co woli :D
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#7
"Nie no, sprowadzać nie będę, jeżeli nic w Polsce się nie znajdzie to po prostu normalne czarne wezmę te co poleciłeś" taką odpowiedź otrzymałem, także ten, nie wiem, jak nic się nie znajdzie to trudno ;d
Odpowiedz
#8
A biały monitor i obudowa??:P

Obudowy to w sumie pikuś.. ale monitor to bedzie trudniejsze, jeśli ma być 144Hz:)
Odpowiedz
#9
Szkoda, że producenci nie decydują się na więcej wariantów tych samych sprzętów. Jak już któryś się decyduje to z reguły taki bardziej niszowy jak Hykker :/
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#10
białe powoli wraca do łask:) kiedyś wszytko było białe. Albo takie beżowe bym powiedział, tylko że żółkło to wszystko w oczach:D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.