• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z klawsziszem "i " podczas gry.
#1
Witam, 
od jakiegoś czasu posiadam cm masterkeys pro m. Podczas grania w cs'a po jakimś czasie, nie zawsze ale często, przestaje mi działać przycisk "i". Fizycznie przycisk działa (w windowsie i w grze jako duże I - czytaj i+shift). W csie zaczyna działać dopiero jak od nowa włączę gre. Miał ktoś takie objawy? Jakieś sugestie? Dodam, że mam wyłączone skróty do zmiany jęzków w windowsie, system windows 10.
Odpowiedz
#2
Z czymś takim to się nie spotkaliśmy, myślę że bez sprawdzenia na innym komputerze nie dowiesz się czy to wina czegoś w windowsie czy klawiatury.
Odpowiedz
#3
No nic, dzięki za odpowiedź, sprawdzę kiedyś na innym pc. Może jeszcze zapytam o nieudany zakup roccat savu, strasznie się gubi przy szybszych akcjach. Obracam się o 180 stopni i kursor w podłodze. Wszystkie tak mają czy to moja taka lipna się trafiła ? Porównując do avago 3080 to przepaść, na starej x7 z tym właśnie sensorem zamiatałem po podkładce o wiele szybciej, a kursor zawsze ładnie się zachowywał. Mam już zastępce na avago 3310 ale savu leży w szafce, a chyba jest jeszcze na gwar. Próbować ją oddać, czy nie ma sensu bo to normalne, że ten avago 3090 tak strasznie się gubi na 400-800dpi i low sens, czy to strata czasu? odpuścić sobie wysyłanie na gwar? Może jest jakiś program do przetestowania przy jakiej prędkości gubi się ten sensor?
Zły dział, wiem sorry ale nie jest ważna sprawa, nie będę wam forum zaśmiecał nowym, mało ważnym tematem.
Odpowiedz
#4
Jaką masz podkładkę?
Odpowiedz
#5
zalezy jaka podkładka, 3090 ma tendencję do niewspółpracowania wlasciwie z niektórymi podkładkami.
Mi na Taito, który oferuje pełny max. speed, myszka zgubiła mi się może z kilka razy przez cały czas.
Odpowiedz
#6
Właśnie kupiłem Taito mid miesiąc po myszce i działała tak samo jak na wcześniejszej podkładce x7. No i teraz razem z myszką w szafce leży podkładka :) A może wie ktoś czy max speed w avago 3080 > avago 3090?
Odpowiedz
#7
to raczej wina złego skalibrowania sensora,czyli ogółem mówiąc masz gorszą sztukę, podaj sens to zobaczymy, bo wiesz jak grasz na naprawdę niskiej czułości to ciężko nie wywołać akceleracji negatywnej ;) ja np. miałem 800 DPI i w CSie sens 1.31 i nie miałem takich problemów. Oczywiście to dotyczy Taito, bo na A4Techu X7 problem był bardziej zauważalny, 3090 gorzej działa na tej podkładce. Ale też nie cały czas ;) Ja wysłałbym na gwar. pod warunkiem, że nie masz mniejszej czulosci niz ja
Odpowiedz
#8
Testowałem na 800dpi 1.25 sens, i 400 dpi ~1,8 sens. 6 w winodwsie z wyłączonymi "wspomagaczami". No i sprawdzałem oczywiście 1000/500hz. A wiesz może czy 3080 miał v max > niż 3090?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.