• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka z 2 scrollami pod win 7 x64 do 100 zl
#1
Witam,

Potrzebuje myszki z dwoma scrollami do 100 zl pod win 7 x64. Wiem, ze na forum istnieje specjalny szablon z kryteriamii wyboru i chetnie bym sobie powybrzydzal, ale... czy takie myszki w ogole jeszcze mozna kupic? No i zeby ten drugi scroll dzialal we wszystkich programach, a nie wtedy, kiedy ma nastroj... Z moich wstepnych poszukiwan w necie wynika, ze z jakis niepojetych przyczyn producenci uznali, ze drugi scroll jest zbednym luksusem. Nie wiem, ja sobie nie wyobrazam pracy na niektorych programach bez tego:/

Jestem rowniez graczem. W mniejszym stopniu. Nie ukrywam, ze liczylem na myszke, ktora bedzie rowniez nie zgorzej smigac w grach...
#2
takich prehistorycznych wynalazków już raczej się nie produkuje :P, tym bardziej, żeby to jeszcze nadawało się do grania. Być może są jakieś modele dla grafików w których występują 2 scrolle, ale niestety nie znam żadnego takiego modelu. [Obrazek: P4174954.jpg]
mamy taką jeszcze na kulkę :D

Obecnie w myszkach np. logitecha znajdziesz scrolla 3d, na allegro może wyrwiesz myszkę logietch g500 w okolicach 100zł, możesz sobie tam ustawić przewijanie prawo lewo, czyli funkcjonalnie jak z 2 scrollami :)
#3
To pojechales...:) A4tech jeszcze calkiem niedawno robilo takie myszki. Choc pod win 7 juz byly problemy z poziomym scrollem. No ja nie moge, to byla przeciez dobra rzecz, ten poziomy scroll!;> Ja rozumiem, ze monitory obecnie mamy panoramivczne i na tyle duze, ze nie trzeba przewijac horyzontalnie stron WWW, ale na internecie swiat sie nie konczy;> W wielu programach (np. muzycznych) przewija sie GLOWNIE poziomo...
#4
Niektórzy producenci przerzucili się dlatego na te scrolle, które wciskasz prawo/lewo. Nawet jest to wygodniejsze niż podwójny scroll :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.