• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesiadka z Creative Aurvana Live na jakie?
#1
Witam! Od kilku lat posiadam słuchawki wymienione w temacie i chciałbym się dowiedzieć jeśli chciałbym je zmienić na coś lepszego powiedzmy do 800 zł to które to by mogły być? Cenię przede wszystkim czystość dźwięku, którą ja rozumuje jako "słyszenie każdego detalu". Bas nie jest dla mnie najważniejszy (normalny), przede wszystkim ważne żeby było słychać właśnie każdy detal w muzyce i grach. Słucham muzyki w stylu Armina Van Buurena i sporo gram w najnowsze tytuły na PC. Dobrym przykładem detali dźwiękowych są gry typu najnowszy Battlefield 1 czy horror Resident Evil 7 gdzie słychać każdy szelest czy skrzypienie drzwiami itp.

Bardzo bym się cieszył gdyby ktoś mi doradził bo sam się nie znam na tych zagadnieniach wysokie, czy niskie tony itp.. mam Aurvana Live, grają super ale chciałbym zmienić na coś jeszcze lepszego :) 
Odpowiedz
#2
Powiedz jaką masz kartę dźwiękową
Najtaniej i z odczuwalną różnicą byłoby kupno ISK HD9999, przyzwoite, a dla ciebie priorytetem nie jest bas, który tam jest mało muzykalny, a wszelkie wyższe dźwięki są wesołe, podkreślone i te ,,skrzypnięcia" brzmią na nich dobrze :)
Odpowiedz
#3
albo CAL!2 weź sobie na przesłuchanie, myślę, że właśnie uzyskasz tą przyjemniejsza barwę na nich. Van Buurena akurat tak średnio się słucha na takich analitycznych.
Odpowiedz
#4
Jak dokupiłby ciemniejszą kartę, która by zagęściła dźwięk to efekt byłby równie dobry ;)
Odpowiedz
#5
Elektronika i techno nie lubią zbytniego przebasowienia, moim zdaniem najlepiej się sprawdzają słuchawki żywe, kolorowe ale bez właśnie nadmiaru basu.
Odpowiedz
#6
No tak, ale HD9990 mają taki charakter brzmienia wesoły i lekki, detaliczny. Nie ma tam nadmiaru basu. Kto co lubi, CAL2 też są dobrą opcją, ale ja wziąłbym ISKi ;P
Odpowiedz
#7
HD bardziej lekki i detaliczny, CAL!2 są weselsze, zdecydowanie ;]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.