• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka profilowana na prezent
#1
Tak się złożyło, że zakładam identyczny tytuł jak kolegi z forum, ale dopiszę coś by nie mylić :) Niedługo walentynki, to pomyślałam, że kupię praktyczny prezent dla chłopaka, a że ma już starą myszkę, w nie najlepszym stanie, to może być dobry pomysł.

  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech mx1100r
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: nie wiem
  • czułości w grach (wystarczy wpisać - niska, średnia lub wysoka): to myszka do pracy
  • czułość w Windows: standardowa
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie wiem
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót - 360°(w dowolnej grze fps): nie wiem
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Wormsy :D
  • jaką masz obecnie podkładkę: on lubi podkładki plastikowe, jakiś czas temu dałam mu nową Natec Genesis plastikową
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używa wszelkie przyciski i boczne i te na kółku po bokach jak są, ogólnie lubi przyciski, ale z umiarem
  • twój budżet: 150 zł (trochę mało, no chyba że to będzie dobra myszka i dorzucę :D )
  • jaki chwyt stosujesz: a tego dokładnie nie wiem, myślę że trzyma całą dłonią, albo tak jak wygodnie w myszce profilowanej
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): chyba 1+2+2
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak - tutaj): 18 cm (zmierzyłam :D )
  • jaka jest grubość twojego palca wskazującego (zmierz jak - tutaj?): nie wiem
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie wiem
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: myślę że kwestia ustawień i przyzwyczajenia
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: jest już stara i z tego co ja patrzyłam to nie za dobrze już chodzi, mało precyzyjnie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Więc tak, to ma być myszka na prezent dla chłopaka, koniecznie bezprzewodowa, profilowana, coś w stylu Logitech mx1100r, bo taka jest mu idealna, wygodna itp. Logitechy właśnie takie myszki robią i szukałam podobnej, ale jest taka np. Performance mx, ale jest droga, ponad 200 zł. Czy są jakieś podobne wyglądem, wygodą, profilowane jak Logitech mx1100r ? Czy Logitech M510 jest mała? To musi być wielkościowo zbliżona do takiej jaką ma obecnie. Myszki używa głównie do pracy, do grafiki.
Odpowiedz
#2
Generalnie myśle, że wiesz, że większość myszek bezprzewodowych w tej cenie to szajs :) Ale jako tako Logitecha jakiegoś lub Microsofta można wziąć, będzie w miarę.
ja bym celował w coś takiego https://www.morele.net/mysz-logitech-m70...50-321934/
Odpowiedz
#3
No właśnie myślałam o tej myszce. Tylko czy ona nie jest mała? Muszę poszukać wymiarów, nie wszędzie podają.
A coś droższego, godnego uwagi, może też Logitecha, co proponujesz? Bo tak myślę że może dozbieram kasy i kupię lepszą, razem na urodziny i na imieniny. Na walentynki czekoladę xD
Odpowiedz
#4
https://www.morele.net/mysz-logitech-mx-...62-761806/
i tak jak dla mnie troche zbyt dziwaczne i za duzo przycisków, ale to jedna z lepszych pozycji bezprzewodówek. Kształt powinien leżeć jeśli całą ręką prowadzi mysz, w końcu ,,ergonomia" :D
i tak na tym nie pograsz ^^
Odpowiedz
#5
No właśnie patrzyłam ją, mega maszyna :D Ja bym na niej nie mogła :D A on i tak tylko w Wormsy gra, więc co to za różnica :D A LOGITECH MX PERFORMANCE ? Godna uwagi?
Odpowiedz
#6
wiele osób chwali ją, nic lepszego z bezprzewodówek raczej nie ma w tym budżecie (ale i tak drogie gówno ;p) Sproboj przekonać go do kabelkowych i kup np. Lua, do biura spoko, kabel rozciągniesz albo dasz mu mouse bungee i bedzie 100 razy lepiej ;)
Odpowiedz
#7
To może zaszalej i na G403 wireless dozbieraj. Będzie na im, ur i święta :]
Odpowiedz
#8
A moze jakiś a4tech te a90 tylko bezprzewodowa jest chyba coś takuego
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Amok seria R :D np. to https://proline.pl/?p=A4TMYS45386&utm_so...m=referral (Szkoda, że A90 tak nie wygląda :C)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#10
Czyszczu - on ciągle śmieje się ze mnie że używam myszki na kablu :D za cholere nie przekonam, tymbardziej do Lua, dla niego za mała będzie i wiem że się by mocno denerwował :D
t4co, Amok, Moon - on uwielbia tego Logitecha profilowanego i coś w tym stylu chcę celować.
Znam jego charakter dobrze i jak się do tego przyzwyczaił to tylko podobna do tej co ma go zadowoli i już mnie nawet nie obchodzi czy mu dobrze będzie chodzić, bo jak się uparł na bezprzewodowe to żadna siła nie przekona :D Grunt by mu była wygodna.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.