• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z DM1 pro
#11
Już nawet Logitech ma fatalną kontrolę jakości, a to był można powiedzieć ostatni bastion jakości.
Odpowiedz
#12
Myślę, że jakby zatrudnili mnie w kontroli jakości, to żadna wadliwa myszka nie dostałaby się do sklepów, ni ch...ja, nie ma takiej opcji, pod tym względem wymiatam :D ale nie traktuję to póki co jako zaletę, lecz wadę :D
Odpowiedz
#13
tylko, że to chińczyki robią tą kontrolę jakości to byś tam za miskę ryżu siedziała hehe
Odpowiedz
#14
Nie no, ja u siebie w domu, przysyłali by sprzęt do testowania i to za godną wypłatę :D :D
A teraz tak patrzę, mam różowy nick!! hahaha czy to dlatego że jestem dziewczyną? :D
Odpowiedz
#15
Już miałem zakładać podobny temat..

Również mam ten problem ale u mnie lewy przycisk jest wyżej osadzony przez co po aktywacji switcha jest tam trochę luzu i czuję że dociskam plastik.
Niby nic ale na dłuższą metę staje się to mocno irytujące, zwłaszcza podczas tapowania bo sprawia to wrażenie 2 poziomów wcisnięcia.
Rozumiem że jest to wadliwy egzemplarz i zalecacie zwrot?
Odpowiedz
#16
@up
tak oddaj na wymianę

@Ewelina
No właśnie tak :]
Odpowiedz
#17
Dm1 pro kupiłem pod koniec listopada/ początek grudnia, od tamtej pory 2 razy mi wymieniali na nową bo ciągle z czymś był problem, w pierwszej głęboki/kleisty klik lewego omrona, druga przestała działać, teraz w trzeciej boczne działały kiedy im się podobało i jutro jedzie znowu na gwarancje... Także jak z kolejną będzie problem to podziękuję.
Odpowiedz
#18
Wygląda, że pierwsze dostawy były znacznie lepsze :(
Odpowiedz
#19
(02-16-2017, 08:48 AM)t4co napisał(a): Wygląda, że pierwsze dostawy były znacznie lepsze :(

Na numer seryjny składa się data produkcji, DM'ki które były w moim posiadaniu były z października i jedna z listopada, ta z listopada przestała nagle działać, poza tym było z nią wszystko ok.
Odpowiedz
#20
Mam ten sam problem, 2x oddawałem na gwarancję i wszystkie 3 egzemplarze miały problem z LPM, dokładnie to samo, co opisuje autor tematu. Trochę słabo to świadczy o firmie... I teraz nie wiem, czy oddawać znowu i czekać na nową czy zwrot pieniędzy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.