• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie myszki do CS GO (<100 zł)
#41
Co powiecie na G400? :)
Idzie znaleźć sztuki po recablingu po 100zł i nawet mniej :p
A to w sumie, jedyny mankament tej myszki.
Sensor Logiego, wydaje mi się, że jest bardzo dobry ;p
Po zmianie kabla, tak jak pisałem - żywotność Nokii 3310.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#42
XeXu w sumie chciałem wstawić też jakieś oferty ciekawych używek(myślałem szczególnie o Kinzu v3), ale to chyba nie jest temat, który się do tego nadaje. Staram się tutaj wpisywać sprzęty nowe oraz te pochodzące ze zwrotów konsumenckich(WMO to wyjątek bo jej już raczej nie znajdziesz nowej, a jest najtańszą myszką, którą można zakwalifikować jako wystarczającą do CS'a:P)
A zresztą - niech się Wielcy tego forum wypowiedzą. Zająć się też szukaniem używek?
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#43
jest fajna myszka, dokładne rival 95 od msi, można ją czesto dostać jako gratis przy zakupach od msi.
Często ludzie wystawiają ją nową w granicach 100zł, aczkolwiek można nawet taniej
tutaj za 40zł poszła http://allegro.pl/mysz-rival-95-steelser...ml#thumb/1
;p
podobno jest to rival 100 pod własną nazwa msi

tutaj ktoś nową za 60zł wystawił
https://www.olx.pl/oferta/mysz-gamingowa...lz25v.html
Odpowiedz
#44
tylko bez podświetlenia, "podobno"
i tak warto, jak ktoś kupuje mychę dla światełek to jest debilem
Odpowiedz
#45
Właśnie testowałem we własnym zakresie pożyczonego od koleżanki M6-400 co by pouzupełniać plusy i minusy o jakieś nowe nowinki(może jakąś reckę naszkrobać przy okazji), kiedy zauważyłem, że cena tej myszki dosyć mocno wzrosła... na tyle bym musiał usunąć ją z tego wątku :/ Jeżeli jeszcze wróci do poziomu <100 zł, wstawię ją tu ponownie, najpewniej wtedy uzupełnioną już o wszystko co chciałem dopisać.

(07-10-2017, 10:10 AM)Czyszczu napisał(a): tylko bez podświetlenia, "podobno"
i tak warto, jak ktoś kupuje mychę dla światełek to jest debilem

Co ciekawe, na grafikach w tej ofercie http://allegro.pl/steelseries-rival-95-m...06111.html mysz wygląda jakby miała podświetlenie, ale już w opisie jest "Brak podświetlenia". Dziwne rzeczy się tu dzieją :D

Zastanawiam się też, czy nie zająć się też myszkami, które o powiedzmy cenę jednego kebaba przekraczają pułap 100 zł(np. outlet Rival 100, czy XM300). Co o tym myślicie? :)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#46
(07-27-2017, 04:12 PM)Moon napisał(a): Właśnie testowałem we własnym zakresie pożyczonego od koleżanki M6-400 co by pouzupełniać plusy i minusy o jakieś nowe nowinki(może jakąś reckę naszkrobać przy  okazji), kiedy zauważyłem, że cena tej myszki dosyć mocno wzrosła... na tyle bym musiał usunąć ją z tego wątku :/ Jeżeli jeszcze wróci do poziomu <100 zł, wstawię ją tu ponownie, najpewniej wtedy uzupełnioną już o wszystko co chciałem dopisać.

(07-10-2017, 10:10 AM)Czyszczu napisał(a): tylko bez podświetlenia, "podobno"
i tak warto, jak ktoś kupuje mychę dla światełek to jest debilem

Co ciekawe, na grafikach w tej ofercie http://allegro.pl/steelseries-rival-95-m...06111.html mysz wygląda jakby miała podświetlenie, ale już w opisie jest "Brak podświetlenia". Dziwne rzeczy się tu dzieją :D

Zastanawiam się też, czy nie zająć się też myszkami, które o powiedzmy cenę jednego kebaba przekraczają pułap 100 zł(np. outlet Rival 100, czy XM300). Co o tym myślicie? :)

Bo to zdjęcie z aukcji jest zrobione rival'a 100, który również występuje w czerwonej kolorystyce, jedyan róznica to podświetlenie.

rival 95 produkowany dla msi jest w czarnym kolorze loga.
Odpowiedz
#47
Okej, będę mieć to na uwadze. Dzięki Synth :D
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#48
Dobra, wszedł spory update, więc jak ktoś znajdzie jakieś błędy to dajcie znać :D
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#49
Ta mysz od msi to rival 50 bez podświetlenia, rival 95 to azjatycka wersja rivala 100, jeśli dobrze pamiętam, ma podświetlenie, ale nie RGB.
Odpowiedz
#50
W jedynej ofercie "95" jaką znalazlem na alledrogo było napisane "brak podświetlenia", więc ta wersja chyba także go nie posiada. Jak wrócę do domu to poszukam czegoś na ten temat, a jezeli nie znajdę rzetelnych informacji to po prpstu zostawię tak jak jest.
Ale dzięki wielkie za zwrócenie uwagi ^^
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.