• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podrabiane produkty
#11
no to ta Kanga nie jest dobra jak na papierze lepiej Ci się gra ;D
szukaj, i tak w ciul rzeczy kupujesz ;) Ja kupuje Propada i tak w środę mogę się co nieco wypowiedzieć jak chcesz
Moja Taito się nieco zużyła no i nie wygląda najlepiej
Odpowiedz
#12
Mam też Taito, ale jest za gruba, nie odpowiada mi 3mm, Steelseries Qck jakoś też mi nie odpowiada. Miesiąc siedzę na Kanga i już se powiedziałam że ona jest dla mnie póki co numer 1. Może się za bardzo zakurzyła, może coś tam z myszką nie tak czasem, czy taki po prostu dzień. Przykładowo dziś mi dużo lepiej szło w grze niż wczoraj, można rzec że nawet świetnie. Nie wiem od czego to zależy.
Odpowiedz
#13
a w co ty wogóle grasz?
Odpowiedz
#14
Paladins :) Coś jak Overwatch, tylko darmowy. Wcześniej były różne strzelanki wojenne jak Battlefield 3. Ale Paladins mnie tak wciągnęła, że co dzień wchodzę :)
Odpowiedz
#15
Głupio mi, bo zdradzam Roccat ze Steelseries i na odwrót :( Teraz podkładka Steelseries QCK okazała się lepsza :/ Szkoda bo Kanga ładniejsza, a w QCK głupio logo w dolnym lewym rogu umieścili. Ale właśnie o taką powierzchnie mi chodzi, taką szorstką, by nie była zbyt śliska, by hamowała ruchy myszką i była precyzyjna. No ale to kwestia czasu kiedy znowu coś będzie nie tak :D
Odpowiedz
#16
Ja z tego tematu wywnioskowałem jedno, ktoś tutaj musi kupić sobie nowe biurko:) Bo jak Ci się klawiatura i mała podkładka nie mieści poziomo, to znaczy ze coś jest nie tak:)
Odpowiedz
#17
Co Ty, ja mam chyba największe biurko ze wszystkich ludzi jakie widziałam :D Jest mega, z Ikei. Tylko akurat tak siedzę przy ścianie, na dole komputer, po lewej mnóstwo pierdół leży na biurku, jak to u kobiety :D Mieści się podkładka i poziomo ale wygodniej mi jest pionowo, wtedy bardziej pasuje. Normalnie mogłabym się przesunąć na środek biurka, ale wygodniej mi jest przy ścianie i trochę dalej od komputera, każdy ma swoje miejsce ulubione :) A podkładkę mam pionowo gdyż przeszkadzają mi duże loga na nich i muszę kłaść pionowo.
A takie pytanie mam, czemu jak podłożyłam białą kartkę pod Roccat Kiro to zupełnie nie działa? Kursor nawet nie drgnie :D Na podkladce chodzi. Zapewne chodzi tu o lod, ale to dziwne bo Roccat Lua śmiga po białej kartce. W Kiro mam 3 ustawienia lod: niskie, normalne i wysokie. Na niskim i normalnym kursor nie drgnie, dopiero na wysokim trochę się porusza, ale jak krew z nosa.
Odpowiedz
#18
Taki sensor:D Dobry sensor potrafi ogarnąć się nawet na szkle:D


Znasz zasady 5S ??:P Wprowadź je w życie:D

http://www.lean6sigma.pl/wp-content/uplo...nie-ma.jpg
Odpowiedz
#19
Nie znam, ale mam czyściej niż ten po lewej :D
Odpowiedz
#20
Yyyy czy zdarzyło się Wam że podkładka się roztopiła? Właśnie przed chwilą to u mnie miało miejsce :D Chcąc przesunąć podkładkę poczułam opór, podnoszę ją, a ona mi się do biurka przykleiła :D guma się roztopiła, jakby ją częściowo coś zeżarło :D Aż taka gorąca to ja nie jestem by topić podkładki :D Fakt że była dość stara, Steelseries QCK dziś położyłam, z racji tego że skaleczyłam się w palec i potrzebowałam starej podkładki. Ale dziwi mi się, że normalnie roztopiła się tam gdzie trzymam dłoń, no cyrki :D Taka maź czarna wyszła, aż musiałam biurko czyścić :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.