• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do fps pod palm max 300 zl
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Revoltec Flightmouse Elite
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500-600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 15cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie Titanfall czasem Overwatch ale tez w singlowe gry różnego rodzaju
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries 4HD
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5 (2 podstawowe 2 boczne i klik w scrollu)
  • twój budżet: max 300 zł ale jakby było coś fajnego taniej to chętnie :)
  • jaki chwyt stosujesz: palm ewentualnie coś pomiędzy palm a claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie, chyba że dałoby się uzyskać podobną czułość sterownikami bez wpływu na precyzję
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: wymieniam myszkę przez dziwny problem ze sterownikami przez co nie działa jeden z kalwiszy bocznych i nie da się regulować czułości ani przypisać makr, obecna myszka raczej w całości mi odpowiada, jakbym miał się przyczepić na siłę to kabel w oplocie po latach stał sie dosc sztywny i czasem mnie irytuje.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? niekoniecznie ale wolałbym możliwie szybką dostawę
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):

Najbardziej w oko wpadł mi Mionix Naos 7000-pozytywne recenzje i podobny kształt do revolteca, wizualnie tez mi się podoba. Jest też Dream Machines DM2 Comfy- zewnetrznie identyczna z mionixem, sensor ten sam ale brak sterowników + pleciony kabel. Nie jestem pewny czy warto dokładać drugie tyle za sterowniki do mionixa. Makr nie używam zbyt często ale jednak się zdarza. Może istnieje jakies uniwersalne oprogramowanie do prostych makr ? Dodam, że ani jednej ani drugiej nie miałem w ręce.

Z myszek o trochę innym kształcie ciekawe wydają mi się logitechy G402 i G502. G502 jest według mnie fajniejsza jednak to g402 lepiej leżała mi w dłoni, ale może to tylko kwestia krótkiego przyzwyczajenia.
Razer Deathadder bardzo mi pasował jeśli chodzi o kształt ( kilkadziesiąt sekund w sklepie :D), ale z tego co kojarzę montowane tam są nie najlepsze sensory.
Co myślicie o powyższych myszkach? A może coś zupełnie innego czego nie wymieniłem ? :)
Odpowiedz
#2
Zasada jest prosta jak pasuje Ci kształt to bierz tą myszkę. DA w tym co grasz sprawdzi się w 100%. Sensor ma akurat b. dobry więc nie powinieneś narzekać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.