• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechaniczna do FPS/MOBA
#1
Dobór klawiatury
  • twój budżet: 500zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: Cherry MX Red
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Średnie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Nie
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak
  • czy chcesz podświetlenie? Tak
  • czy chcesz makra? Nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Może być bez, a może być z :)
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Zastanawiałem się nad Corsair K65 Gaming RGB lub Corsair K70 Red/Blue LED ze względu na ich prostotę. Nie wyglądają na duże jak Tesoro Colada. Chciałbym też klawiaturę cena=jakość, a wydaje mi się że Corsair jest taką firmą w porównaniu do RAZER'a.
Odpowiedz
#2
Mozesz tez wziac Ozona Strike Battle ;)
Odpowiedz
#3
(01-25-2017, 03:46 PM)Czyszczu napisał(a): Mozesz tez wziac Ozona Strike Battle ;)

Właśnie widziałem że Ozone Strike Battle cieszy się dużą popularnością wśród sklepów (duża ilość zakupionych sztuk), opinie też same pozytywy, lecz chciałbym usłyszeć coś o Corsair, czy warto. Będzie to moja pierwsza klawiatura mechaniczna, wcześniej miałem do czynienia z membranowymi, aktualnie z hybrydową i ów nowa klawiatura raczej będzie mi służyć dobre kilka lat. Corsair najbardziej mi się podoba, do tego na jednej ze stron można je kupić (K65, K70) w promocyjnej cenie - 499zł.
Odpowiedz
#4
Możesz też rozważyć Cherry MX Brown - do pisania i do gier (skoro na lata). Mi osobiście bardziej podoba się Ozone, a w K65 masz RGB, w Ozonie tylko czerwony kolor. Ja bym nie dopłacał (nie warto ;>)
Odpowiedz
#5
Szkalowanie Razera za brak aspektu cena = jakość... Ja za około 350 zł (w 2013 roku) dostałem kozacką klawiaturę na niebieskich switchach, bijącą konkurencję.
Co do wyboru, jeżeli sporo grasz w moby (zależy też w jakie), to nie bierz redów.
Odpowiedz
#6
(01-25-2017, 08:23 PM)akatrosh napisał(a): Szkalowanie Razera za brak aspektu cena = jakość... Ja za około 350 zł (w 2013 roku) dostałem kozacką klawiaturę na niebieskich switchach, bijącą konkurencję.
 

A jakie masz porównanie?

Co do switchy to na pewno browny, a co do klawki - Masterkeys Pro M. Białe podświetlenie, dobrze wykonana, w dodatku jest TKL z numpadem co powinno być dobrym balansem między rozmiarem a funkcjonalnością.
Odpowiedz
#7
Ew. ostatnio jest promo na Bloody - takie redy, ciut cięższe i twardsze, z rgb za 240 zł w procpu
Odpowiedz
#8
(01-27-2017, 09:23 PM)Cryptic Anus napisał(a):
(01-25-2017, 08:23 PM)akatrosh napisał(a): Szkalowanie Razera za brak aspektu cena = jakość... Ja za około 350 zł (w 2013 roku) dostałem kozacką klawiaturę na niebieskich switchach, bijącą konkurencję.
 

A jakie masz porównanie?

Co do switchy to na pewno browny, a co do klawki - Masterkeys Pro M. Białe podświetlenie, dobrze wykonana, w dodatku jest TKL z numpadem co powinno być dobrym balansem między rozmiarem a funkcjonalnością.

Mam porównanie z tym co stoi na półkach w sklepie, oraz z Tesoro Durandalem którego u używam aktualnie.
Odpowiedz
#9
Przejrzałem wasze wszystkie propozycje, w dodatku miałem możliwość przetestowania brownów u kolegi, jakoś mi nie podeszły. + Miał być to prezent pod choinkę + oszczędności, wybrałem więc - To :) (Redy) . Dziękuje za pomoc, w przyszłości jak będę coś potrzebował to na pewno nie zawaham się skorzystać z tej strony.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.