• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka CSGO
#11
Jaka cena za scream one to się zastanawiam
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
po podatku i wysyłce wyjdzie ponad 100 dolarów
Odpowiedz
#13
(01-30-2017, 06:54 PM)walper napisał(a): Zależy jakim jesteś graczem i jaką masz dłoń.
Tylko Finalmouse and Dethadder się liczą do CS:GO
Finalmouse właśnie wypuściło Scream one drugie wydanie, tracking 1:1, najlepszy sensor na rynku.
Chcesz to ci przywiozę nową na IEM w Katowicach. mam Scream one drugie wydanie i Classic Ergo

A dlaczego "Tylko Finalmouse and Dethadder się liczą do CS:GO" ? :D

Raczej zakupie G403, chyba że uda mi się jakoś zamówić Scream One.

@Edit
Co powiecie o DM1 Pro S ?
Odpowiedz
#14
Jeśli widzisz człowieka, który pisze, że Finalmouse i DEATHADDER są jedynymi myszkami liczącymi się do CS'a to najlepiej olej jego dalsze rady ^^
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#15
DM1 Pro nada się pod clawa tak średnio, ze względu na twoje palce, bo powierzchnia boczna od strony kabla jest ciut za niska i mozna dotykać bocznych (nie aktywować, ale dotykać i to trochę dyskomfort jak dla mnie). Tak to spoko ;) Zalezy jak kciuk trzymasz
Odpowiedz
#16
Po długim zastanowieniu i przetestowaniu G403 (prawie kupiłem, po teście zrezygnowałem), Deathadder Elite oraz Steelseries Sensei najlepiej w dłoni trzymało mi się właśnie Sensei'a. Jakie myszki polecacie ?
Odpowiedz
#17
skoro senseia ci sie trzymało dobrze do dm1 pro/proS
Odpowiedz
#18
Dm1 pro S bierz
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.