• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sennheiser HD201
#1
Nie wiem dokładnie gdzie powinien znalezc sie ten temat, wiec napisałem tutaj. Co testgearerzy sądzą o słuchawkaxh z tytułu wątku? Chodzi mi tak o zastosowanie w muzyce jak i w grach :v Ktoś coś wi?
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#2
http://procpu.pl/p/1711/30581/superlux-h...racza.html
póki na promo znacznie lepiej kupić te
Odpowiedz
#3
Ja nie pytam o alternatywy(notabene HD668B mam ._.). Wątek powstał dlatego iż miałem kiedyś przez parę dni te słuchawki i sprawdzały się nie najgorzej. Natomiast w rozmowach z internautami wielu narzekało m.in. na bardzo płaski dźwięk :I
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#4
to Ci nie powiem, bo ich nie miałem
zakładam, że są koło 681, ale nie mają tak dobrej przestrzenności i ich dźwięk jest raczej bardziej zbalansowany niż w 681
668b są sporo lepsze ;D Ale też trzeba lubić takie brzmienie
Odpowiedz
#5
miałem kiedyś te Senki hd201 oraz SL HD681 na testy. Senki grały jak jakiś Kasprzak przy superluxach. Nie wiemc co Ci się w nich podobało? chyba nie miałeś jednocześnie swoich do porównania?
Odpowiedz
#6
Oczywiście, że miałem swoje do porównania. Bawiłem się nimi jednak tylko w CS'ie, pomijając aspekt muzyczny(teraz troszkę tego żałuję). Nie twierdzę, że Sennki stały na poziomie zbliżonym do Hd668B, jednak jak na moje, wciąż stały wyżej niż te wszystkie twory dla graczy, szczególnie w swoim przedziale cenowym. Moje pytanie jest efektem dyskusji podczas, której graczowi proszącemu o polecenie jakiegoś ciekawego zestawu do Counter Strike, zaproponowałem m.in. te właśnie Sennheisery. Efektem było straszne oburzenie niektórych użytkowników, jakoby HD201 były słuchawkami po prostu słabymi.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#7
bo niektórzy ludzie to tłumoki i polegają wyłącznie na czyjejś opinii, która ich przekonała
sądze ze nie mieli HD201, ale są lepsze słuchaweczki ;) oczywiscie nie zapominajmy że np. twory gamingowe w tej cenie są od nich gorsze
Odpowiedz
#8
ja akurat tylko muzyki słuchałem. przyznaję bez bicia
Odpowiedz
#9
Hm. Powiedzmy, że wiem co chciałem. Dzięki za pomoc chopoki :)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.