• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dźwiękowa do 400 zł
#11
Tak wiem. Zamawiam tylko dlatego na morele , ponieważ będę robił większe zakupy i nie chce płacić 2 razy za przesyłkę.
Odpowiedz
#12
poszukaj na allegro z wysylka za free, albo w innych sklepach
Odpowiedz
#13
Dziękuje za pomoc. Za parę dni napiszę jak się sprawuje ten audiotrack. Jeszcze chciałbym wiedzieć do którego gniazda znajdującego się z tyłu mogę podłączyć głośniki.
Odpowiedz
#14
A te głośniki nie mają przypadkiem zwykłego wtyku jack 3.5 mm? Jak tak, to podpinasz je pod wejście do słuchawek.
Odpowiedz
#15
Tak mają jack 3.5mm. Myślałem że da się podłączyć jakoś z tyłu ale jak tak to już podłącze z przodu.Chciałbym wiedzieć czy to normalne gdy mam w systemie ustawioną głośność na 100 % i tego audiotracka też na maxa to zaczyna szumieć.
Odpowiedz
#16
no raczej normalne, tylko pewnie jak masz te 100% to musi pizgać głośno po całym domu, że sąsiedzi wzywają policję ;D
tzn. że ze słuchawek mozesz zrobić głośniki.
ja mam Xonara DG, która ma wzmacniacz, (słabszy niż twój) słucham i tak bez tego wzmacniacza, na 50% głośności na 60 Ohmowych słuchawkach (zwykle mają po 32)
więcej Ohm=niższa głośność słuchawek, bo wiekszy opór
ale rozumiem problemu nie masz, gra tak jak powinien? odpowiednio głośno, bez szumów?
Odpowiedz
#17
Tak nie mam żadnych problemów. Teraz ustawiłem głośność w systemie na 50 % i wszystko dobrze działa, ale nie odczuwam żadnej różnicy pomiędzy integrą i tym audiotrackiem.
Odpowiedz
#18
eeee?
miałem alc 887, teraz mam jak mówiłem kartę asusa, dużo gorszą od twojej i różnica jest wielka. Może po prostu jej tak nie wyłapujesz, cóż każdy jest inny ;D
Odpowiedz
#19
Może i tak, ale czasami gdy słucham muzyki lub gram to ten dźwięk zaczyna się trochę zlewać.
Odpowiedz
#20
na słuchawkach czy głośnikach tak jest?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.