• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 150 zł CS GO
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Bloody V7M
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 3.09
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 1 lub 2
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK mini
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2
  • twój budżet: 150 zł
  • jaki chwyt stosujesz: normalny 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2++2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 14-15 na oko
    jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: sensor już szwankuje mam ją 3 lata
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): najlepiej czarna, myslalem nad rival 300 ale za droga :/
Odpowiedz
#2
Rival 300 chyba za duża by Ci była. Polecam Roccat Lua jeśli lubisz małe - lekka, zwinna, wymiata w grach, oraz jej trochę większą wersję Roccat Kiro, ma boczne przyciski, które można zmienić, wyjąć itp, jest cięższa, ale fajnie leży w dłoni. A ze Steelseries to Rival 100. A trochę większa to Dream Machines DM1 Pro. Z myszek Zowie to seria np. ZA13 - najmnejsza z serii ZA, ma boczne przyciski po obu stronach myszki, to weź pod uwagę, jeszcze Zowie EC2-A fajna, ale już dla mnie mniej wygodna, bo trochę profilowana.
Odpowiedz
#3
Rivala 100 bym brał w ciemno tylko nie wiem czy tam można ustawić 400 dpi :/
Odpowiedz
#4
Już Ci piszę: http://screenshot.sh/odCh29IMs22a3 mam akurat tą myszkę i to są 2 najniższe wartości DPI.
Odpowiedz
#5
No właśnie i tu jest problem :/ to chyba tego Dream Machines będę musiał kupić bo budżet 150 :) Dzięki :)
Odpowiedz
#6
Bierz Dm1 o jeśli nie będzie za duża
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
O matko boska, 14 cm? :D
DM1 Pro powinna wejść, ale może ,,czuć", że jest lekko za duża (chociaż powinna dobrze leżeć pod palma)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.