• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza myszka
#1
Witam,

Niedawno zacząłem swoją przygodę z autocadem jak i strzelankami czytając forum wnioskuję, że ten sprzęt ma jednak znaczenie. Przez kilka lat używałem myszki Titanum za 6 zł do kupienia w wielu sklepach. Ostatnio kupiłem Tracera Battle Heroes jednak po 2 tygodniach się buntuje do tego jest niewygodna ze względu na ułożenie przycisków (kciuk się nie mieści na boku myszki) i wydaje się trochę mała. Wracają do szablonu:

  • jaką obecnie myszkę używasz: Tracer Battle Heroes
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800 (chyba)
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): nie wiem
  • czułość w Windows: 7
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 6 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Insurgency, Orc must die, Far Cry 3, STALKER
  • jaką masz obecnie podkładkę: brak
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5 (boczne też)
  • twój budżet: 150
  • jaki chwyt stosujesz: 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2,2
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: bez róznicy
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: nie łączy, czasem skacze po ekranie lubi chować się po kątach ekranu.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Najlepiej jak by nie świeciła po oczach ( proponowane bez mocnego poświetlenia)

Głownie pod Insurgency nie mam wyrobionego żądnego chwytu ani czułości myszy więc jest mi to obojętne.
Podkładkę chętnie też jakąś kupie na początek :)
#2
myślę, że nic ponad CM Storm Alcor nie potrzebujesz, ale dokup sobie do niej podkładkę np. natec m11 logo
#3
jakbyś chciał z makrami to w tej cenie da się jeszcze kupić Razer Taipana w wersji BF4 (kosztem grafiki na obudowie, jest ona w znacznie niższej cenie)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.