• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod ZA13
#1
[*]jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Zowie ZA 13
[*]jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Goliathus Speed. Taka prędkość jak w goliathusie jest ok
[*]chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiałowa/plastikowa/hybrydowa
[*]jaki rozmiar by Cię interesował: Fajnie by było, gdyby rozmiar dorównywał goliathusowi Large, lecz inne rozmiary również mogę wziąć pod uwagę
[*]czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Raczej tak, zależy od ceny
[*]wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Średnią
[*]czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
[*]maksymalna cena za podkładkę? 300
[*]uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
[*]jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
goliathus nie współgra dobrze z za13? co Ci sie nie podoba?
Odpowiedz
#3
Współgra, ale goliathus już jest zdarty w paru miejscach, mam go już dosyć sporo :D I denerwuje to logo, na którym czuć taką zmianę nawierzchni
Odpowiedz
#4
Taito 2017, podobnie moze zwiększy Ci sie panowanie nad mychą
Odpowiedz
#5
(01-04-2017, 07:29 AM)Czyszczu napisał(a): Taito 2017, podobnie moze zwiększy Ci sie panowanie nad mychą

Czym się różni Taito od Kanga? Chodzi o materiał, jest inny? Używam Roccat Kanga, wybrałam ją spośród kilku różnych podkładek ze swojego arsenału :D dobra szmacianka :) Mam też Steelseries QCK, zauważyłam nieco inny materiał, trochę inaczej na niej chodzi, a na pewno myszka głośniej po niej chodzi, słychać takie szuranie. Co do loga na podkładkach to zgadzam się z tym że producenci robią je za wielkie, za bardzo widoczne i irytujące, wystarczyłoby małe logo w rogu, nie rzucające się tak bardzo w oczy, po co zajmować potrzebne miejsce.
Odpowiedz
#6
Kangi nie miałem, miałem za to QCK i podstawową wersję, starszą Taito. Na QCK jeździło się przyjemniej, może ciut płynniej, ale Taito fajnie wyhamowuje ruchy. Dodatkowo Taito jest duzo lepiej wykonane od QCK.
A nowa wersja ma ,,naprawiony" ruch x i y (bardziej zbalansowany, bo była zauważalna roznica) i podobny ślizg, ogółem jest lepsza.. Taito jest wolna, tak samo jak QCK, a Kanga zdaje się być szybsza i mieć mniejsze wyczucie myszki.
Odpowiedz
#7
(01-05-2017, 03:43 PM)Czyszczu napisał(a): Kangi nie miałem, miałem za to QCK i podstawową wersję, starszą Taito. Na QCK jeździło się przyjemniej, może ciut płynniej, ale Taito fajnie wyhamowuje ruchy. Dodatkowo Taito jest duzo lepiej wykonane od QCK.
A nowa wersja ma ,,naprawiony" ruch x i y (bardziej zbalansowany, bo była zauważalna roznica) i podobny ślizg, ogółem jest lepsza.. Taito jest wolna, tak samo jak QCK, a Kanga zdaje się być szybsza i mieć mniejsze wyczucie myszki.

Weź mi takich rzeczy nie mów, bo będę musiała kupić kolejną podkładkę :D Mi się zdaje że kanga jest spoko, taito jest chyba sporo droższa i jej najmniejsza wersja jest większa od kangi, kanga rozmiarowo jest w sam raz. QCK faktycznie jakby wolniejsza była.

Edit: pomyliłam się z tymi wymiarami Taito :) Wersja mini jest trochę mniejsza od mojej Kangi, co jest nie fajne, wersja Medium jest większa, wystawałaby za biurko i wchodziła pod klawiaturę. Cenowo też są sporo droższe.
Odpowiedz
#8
A coś plastikowego może by pasowało? Bo spodobał mi się ten typ gdy chwilę na nim grałem.
Odpowiedz
#9
Z tanich i całkiem spoko masz przecenę na Roccat Sense. Generalnie szybkość kosztem kontroli, chociaż sense nie jest typowym plastikiem, ale szybkościowo jest plastikiem. Chyba na Pro Cpu za 39 zł był. I jest ogromna.
Odpowiedz
#10
(01-05-2017, 10:53 PM)Czyszczu napisał(a): Z tanich i całkiem spoko masz przecenę na Roccat Sense. Generalnie szybkość kosztem kontroli, chociaż sense nie jest typowym plastikiem, ale szybkościowo jest plastikiem. Chyba na Pro Cpu za 39 zł był. I jest ogromna.

Tą cenę to ona trzyma od ponad roku, 40x28 cm to raczej średni rozmiar.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.