• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod mysz
#1
Witam,
Potrzebuję nowej podkładki ze względu "zużycia" mojej obecnej, mianowicie :
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Logitech G400 (druga rewizja) Avago 3095
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Steelseries QCK, potrzebuję czegoś podobnego
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):materiałową
  • jaki rozmiar by Cię interesował: coś zbliżonego do QCK
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: to zależy w jakiej cenie. Moją QCK użytkuję już 5(?) rok i dopiero zaczęła się lekko strzępić i trochę bardziej brudzić
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: coś zbliżonego do QCK, jestem Low-sensem
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? przydałoby się :)
  • maksymalna cena za podkładkę? 70 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) brak, chodzi mi tylko o jak największą precyzję\



Z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2
Wydaje mi się, że powinieneś znowu kupić qcka. Chyba, że chciałbyś jednak spróbować inny rodzaj materiału, taki znacznie gładszy, wtedy możesz kupić Roccat Taito lub Tesoro Aegis.
#3
Też rozważałem tą opcję, lecz chęć wypróbowania czegoś nowego też kusi. Myślałem nad Tesoro Aegis x3, jest trochę droższa, ale za to ma obszycie lecz nie wiem jak będzie współpracować z myszką, no i oczywiście nie wiem czy przyzwyczaiłbym się do jej materiału. Taito to praktycznie to samo co QCK, też trochę droższy, ale za to mniej się brudzi. I tu narodził się dylemat czy zostać jednak przy tańszej opcji, czy też próbie wymiany na coś nowego. Ciężki temat :)
#4
taito i qck są tak różne pod względem materiału, że ogólnie przyjeło się porównanie gładkości materiału innych podkładek w skali od qck do taito. Przy okazji do low sensa zdecydowanie lepsze są szybsze podkładki dajace gładszy ruch.
#5
zawsze jest to ryzyko ;) Ewentualnie mógłbyś przetestować najnowszego Zowie P-SR (chyba, ze chcesz większą to G-SR), szybsza niż qck, ale ma świetną kontrolę i będzie bezproblemowo działaś z g400.
#6
(04-14-2015, 03:52 PM)Hya napisał(a): zawsze jest to ryzyko ;) Ewentualnie mógłbyś przetestować najnowszego Zowie P-SR (chyba, ze chcesz większą to G-SR), szybsza niż qck, ale ma świetną kontrolę i będzie bezproblemowo działaś z g400.


Hmm, podkładka wygląda solidnie, w teście też wypadła wyśmienicie, duża kontrola to coś co potrzebuję. Szkoda tylko, ze za tą cenę nie ma obszycia. Ale cóż, dzięki wielkie, teraz już sam zadecyduje czy jestem w stanie wydać 80~ pln na Zowie P-SR :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.