• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następca Deathaddera
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer Deathadder Chroma
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400dpi
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): równe 35cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Speed Large
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam jednego bocznego
  • twój budżet: 400
  • jaki chwyt stosujesz: Palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,7cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2,1cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Albo możliwość ustawienia 400, albo 800
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Zdarły się ślizgacze, scroll czasami szwankuje, LPM zdarza się doubleclickować
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
    Myślałem po prostu o nowym Deathadderze Elite, lecz nie wiem czy warto, czy jest lepszy od tego Deathaddera. Śmiało proponujcie.

Pograłem sobie teraz na Kanie V2 mojego brata, bardzo fajnie leży, trochę mała, ale łatwo się przyzwyczaiłem do jej rozmiarów
Odpowiedz
#2
Cześć, polecam myszki Zowie sam posiadam i jestem zadowolony bardzo dobry gryzoń bez zbędnych świecidełek i bajerów ,polecane modele to Zowie FK1 albo ZA11 .Najlepiej sprawdz sobie w sklepie który model najlepiej pasuje do twojej dłoni.W sklepach są już modele z zmieniana kolorystyka i lekką poprawą (czerwone logo).
Odpowiedz
#3
Mieszkam w małym miasteczku i średnio u mnie z możliwością przymierzenia myszki w sklepie ;x
Odpowiedz
#4
Jeżeli Kana pasowała to weź DM1 Pro S, myślę, że będzie Ci na niej nawet wygodniej.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.