• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mała mysza
#11
To generalnie ma nie być typowo do tapowania, chociaż też jest to w miarę ważne.
Odpowiedz
#12
Zauważyłem, że ja używam takiego bardziej finger tipa, lecz palce na LPM i PPM mam ustawione jak w clawie, może to coś pomoże. Rozmyślam nad Zowie ZA 13, wydaje się dla mnie bardzo dobra.
Odpowiedz
#13
do lola nie brałbym myszek Zowie, rozważ G403 jak tu już ktoś zauważył.
Odpowiedz
#14
Mimo tego, zamówiłem ZA13, zobaczymy jak to będzie
Odpowiedz
#15
(01-02-2017, 04:57 PM)akatrosh napisał(a): Mimo tego, zamówiłem ZA13, zobaczymy jak to będzie

Daj znać jak dojdzie Zowie Za13, bo jestem ciekawa czy jest dobra, wygodna i czy nada się na małą dłoń 17 cm. Szukam dobrej, wygodnej myszki z sensorem PMW3310DH.
Odpowiedz
#16
(01-04-2017, 10:56 AM)Ewelina napisał(a):
(01-02-2017, 04:57 PM)akatrosh napisał(a): Mimo tego, zamówiłem ZA13, zobaczymy jak to będzie

Daj znać jak dojdzie Zowie Za13, bo jestem ciekawa czy jest dobra, wygodna i czy nada się na małą dłoń 17 cm. Szukam dobrej, wygodnej myszki z sensorem PMW3310DH.

Doszła już wczoraj. Jak na moją dłoń (ponad 18cm), jest odrobinę za mała, lecz myślę, że szybko się przyzwyczaję. Na 17cm powinna leżeć idealnie. Guziki są trochę głośne, lecz mi to nie przeszkadza. Jedyny problem, to brak oplotu na kablu, lecz i to nie jest ogromną przeszkodą do wygodnego użytkowania ;)
Odpowiedz
#17
(01-04-2017, 03:18 PM)akatrosh napisał(a): Doszła już wczoraj. Jak na moją dłoń (ponad 18cm), jest odrobinę za mała, lecz myślę, że szybko się przyzwyczaję. Na 17cm powinna leżeć idealnie. Guziki są trochę głośne, lecz mi to nie przeszkadza. Jedyny problem, to brak oplotu na kablu, lecz i to nie jest ogromną przeszkodą do wygodnego użytkowania ;)

Hmm to na moją dłoń byłaby ok. Piszesz że przyciski głośne, nie lubię jak są głośne, ale to jeszcze zależy jak głośne, bo dla jednego może być głośno, a dla drugiego ok. Oplot dla mnie to nie problem, nawet lepiej że jest bez, wtedy jest mniej sztywny kabel. A sensor dobrze działa, jest precyzyjna? Aha i jak te przyciski boczne po prawej stronie? Nie widzi mi się tam przycisków, opieram palce z tamtej strony i czy one nie przeszkadzają?
Odpowiedz
#18
Sensor działa jak należy. Co do przycisków po prawej, w trybie dla leworęcznych są one wyłączone, lecz i tak nie miewam przypadkowych ich wciśnięć, mi absolutnie nie przeszkadzają.
Odpowiedz
#19
(01-04-2017, 06:13 PM)akatrosh napisał(a): Sensor działa jak należy. Co do przycisków po prawej, w trybie dla leworęcznych są one wyłączone, lecz i tak nie miewam przypadkowych ich wciśnięć, mi absolutnie nie przeszkadzają.

hmm dziwne, bo akurat po prawej stronie trzymam palec serdeczny i tak myślę że leżałby on na tych bocznych przyciskach które by non stop klikały :D ale dopóki nie zobaczę to co ja będę pisać, tego nie wiem, tak tylko gdybam :) Może się kiedy skuszę na nią, zawsze można zwrócić.
Odpowiedz
#20
Położeniem palca nie aktywujesz tych przycisków, raczej nie ma takiej opcji ;d
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.