• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ślizgacze zowie fk1
#1
Cześć,
używam myszy zowie fk1 i w zestawie dostałem ślizgacze, jednak ich nie nakładałem. Czy wg was powinienem to zrobić? Jest różnica w prowadzeniu myszy w grze? I dodatkowe pytanie - lepiej używać teraz i po nałożeniu ślizgaczy podkładki steelseries dex czy zowie g-sr? (wiem, że się różnią, ale szybko się dostosowuję)  :)
dzięki za wszystkie odpowiedzi!
Odpowiedz
#2
Zużyły Ci się bardzo te ślizgacze, że chcesz zmieniać?
Dex a G-SR to przepaść w szybkości. Jak czujesz, że masz zbyt wolny ślizg to wymień. Ale imo de dexa nie ma potrzeby.
Od jakiego czasu masz FK1?
Slizgacze po czasie wyrabiają się i zwalniają, ale zyskują większe wyczucie ruchu i niejako kontrolę. A nówki sztuki są szybsze i może nieco równiejsze w slizgu.
Odpowiedz
#3
Wlasnie pytanie czy ja mam juz slizgacze czy to zwykle jakby wbudowane wkladki w myszy? :D one sa strasznie cienkie i plaskie i nie mam pojecia czy to sa juz slizgacze?
Odpowiedz
#4
Jesli w myszce sa juz slizgacze, to powinienem nalozyc na stare czy jednak odkleic stare i nalozyc nowe? :)
Odpowiedz
#5
Aaaa ;D Oczywiście wyciągnąć stare i przykleić nowe ;)
Odpowiedz
#6
te ślizgacze od zowie są bardzo cienkie od początku, czy wymienić to zależy od tego, ile już grasz na oryginalnych, rok - półtora powinny wytrzymać bez problemu.
Odpowiedz
#7
DZIĘKI :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.