• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mała mysza
#41
Kobiety, to są jednak wybredne hehe
Odpowiedz
#42
(01-11-2017, 01:01 PM)Amok napisał(a): To może spróbuj rival 100? Innych pomysłów nie mam, Ew zaryzykuj i Logitech G pro albo g102

Mam Rival 100, trochę za duża i nie podoba mi się jakość wykonania, boki są kiczowate, śliskie, a same przyciski za lekko chodzą, prawy przycisk często sam się wciska. Sama myszka jest ok, jest fajna, tylko można ją było bardziej dopracować.

Czyszczu - żarcik taki :D pare miesięsy temu sama siedziałam na myszce a4tech za 10 zł i nikt mnie nie przegadał że to słaba szybka, bo dla mnie była najlepsza, w sumie do dziś jest najlepsza, a na pewno pod względem wygody, ręka mogła na niej leżeć dniami i nocami, taki komfort. A ostatnio jak ją podłączyłam i zobaczyłam jak sensor działa, to ło matko :D a kliki jakie głośne :D aż się dziwiłam jak tak mogłam, po tym jak przetestowałam kilka droższych, firmowych myszek to niebo a ziemia :D

t4co - i to jak wybredne :D a czy faceci nie? zobacz recenzje myszek, tak każdy detal jest opisany i co im nie pasuje :D zresztą większość tu osób szukających sobie sprzętu to faceci :D
Odpowiedz
#43
Znalazłam myszkę prawie idealną. Roccat Kiro. Jest większa i cięższa od Roccat Lua, ma boczne przyciski i wygodnie leży w dłoni. Napisałam prawie bo niestety znowu zepsuli. Przyciski główne są tak głośne, jak w Zowie lub nawet głośniejsze, nie da się spokojnie klikać. A wystarczyło zrobić takie jak w Lua. Chyba pozostaje mi męczyć się z tymi co mam, niedoskonałymi :)

Przetestowałam w grze, świetnie mi nią poszło, czołóweczka, w porównaniu z ostatnimi jakie testowałam to Kiro spisuje się najlepiej. Polecam jak najbardziej do gier, a do pracy, to jeśli komuś nie przeszkadza tak głośny klik to też polecam. Jak będę głucha na starość to wtedy będzie mi pasować :D
Odpowiedz
#44
Czułam, po prostu to czułam :) Nie pisałam co planuję by nie zrobić falstartu. Kilka dni temu narzekałam że Kiro ma głośne przyciski, jakby podwójny głos itp itd i ogólnie już z góry ją zjechałam i twórców tej myszki że takie coś wypuścili. Ale czułam że coś tu nie gra, że przecież mogli mi przysłać wadliwy egzemplarz, nie wierzyłam, że te przyciski mogą być tak głośne. Kupiłam u innego sprzedawcy taką samą myszkę Roccat Kiro. I tadam!! W tej co przyszła przyciski są ciche, ładnie chodzą, nie ma tego problemu z tym głośnym i ciężkim klikiem, zwłaszcza w okolicach rolki a przycisku dpi, tak dziwnie głośno odbijało przycisk, że aż nie chciało mi się wierzyć, że takie coś wypuścili. Teraz już wiem że trafił mi się wadliwy egzemplarz i na pewno go odeślę do sprzedawcy. Nie robiłam tego wcześniej, gdyż chciałam przetestować obie myszki obok siebie. Nagrałam filmik, pokażę o co chodzi. Jakość słaba bo z kamerki, ale słychać w czym problem: View My Video
Odpowiedz
#45
kiro to w sumie taka savu, z tym że bardziej płaska i nieco dluższa? bardziej podluzna? kształtem moglaby mi pasować ;D Ale zostaje przy tym przy czym jestem bo nie mam pieniedzy ;D
Odpowiedz
#46
Kiro to taka większa i cięższa Lua, kupiłam ją bo Lua mi bardzo odpowiada, ale chciałam trochę większą i trochę cięższą, no może nie aż tak ciężką :D Bo to chyba najcięższa myszka jaką miałam, mięśnie se wyrobię. Savu nie miałam ale domyślam się że jest bardziej płaska od niej i chyba trochę dłuższa. Przyciski fajnie chodzą, no pewnie do czasu kiedy się zepsują :D Fajny bajer z wyjmowanymi bokami, może być dla lewej i prawej ręki, mogę sobie wstawić przyciski boczne i wyjąć i mieć bez przycisków.

Zostawaj zostawaj, nie szukaj nowej, jeśli Ci Savu jest wygodna i jeśli życie Ci miłe to nie wchodź w te bagno, ratuj się chłopie :D
Odpowiedz
#47
juz kiedys wymienialem na DM1 i nie pasowało, tylko sie pytalem nic nie kupuje poki nie przmierze ;)
Odpowiedz
#48
Jak masz możliwość przymierzyć w sklepie bez kupowania to super, ale często jest problem z dostępem do takich sklepów i zostaje internet. Ostatnio w Auchan moje oczy natknęły się na 3 myszki leżące pod rząd, firmy Roccat, zrobiłam oczy jak u Shreka, od razu polazłam na te stoisko i macałam każdą po kolei :D Była tam Lua, Kiro i Kone Pure. Tak mi się wszystkie podobały że gdyby nie chłopak, to bym ręki nie oderwała od nich :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.