• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer Deathadder 2013/Chroma
#1
Witam (mam nadzieje, ze wybralem dobry dział :v)
Zastanawiam sie od pewnego czasu jak wygląda sprawa z ww. DA. Bo jak wiadomo, felerne sterowniki generują smoothing. Czy jednak jeśli powiedzmy, ustawię interesujące mnie DPI oraz Pooling Rate, to po wyłączeniu Razer Synapse, te ustawienia będą aktywne czy moze zresetują się do domyślnych?
Odpowiedz
#2
A nie mozesz tego sprawdzic sam? u nas nikt chyba nie ma DA ;D
Odpowiedz
#3
Gdybym miał tę mysz, sprawdziłbym :v
Odpowiedz
#4
Są lepsze myszki niż DA, poza tym Razer robi takie średnio jakościowo produkty, DA jeszcze ujdzie, ale osobiście do tych 200 zł wybrałbym co innego, a oferta jest duża ;D
Hejt mój na razera jest taki, że strasznie wszystko marketingują i jak ludzie nie wiedzą to to biorą, a generalnie w cenie są dużo lepsze rzeczy i dają im zarobić :d
Ale temat nie jest o tym... :D
Według mnie jak pamiętam (bo coś czytałem) DPI zostaje i pooling rate też, ale wyłączenie nie zawsze rozwiązuje problem (to juz zalezy od kalibracji sensora, czasem bywa, że jest taka ,,wada" od nowości i nic się znią nie zrobi). To tak jak z roznicą miedzy LPM i PPM w DM1 - czasem jest dobrze (w koncu przyciski są Omronami i u mnie problemu nie bylo), a niektorym trafi się ,,gorsza sztuka".
Odpowiedz
#5
Oczywiście wiem, że sprzęt Razera należy do średniaków(szczególnie patrząc na ceny) i właściwie przy dzisiejszym wyborze sprzętu nawet niewiele jest sensu w patrzeniu na ich produkty. Ja używam Rivala 100 i na DA nie przesiadłbym się za żadne skarby xD
A sam temat powstał ponieważ mam kolegę, który używa DA 13, ale jest odrobinkę... ekhem... upośledzony, wiec trudno się czegoś od niego dowiedzieć. Ale dzięki. Dowiedziałem się co chciałem :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.