• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna do 450zł
#1
Witam,pragnę zakupić swoją pierwszą klawiaturę mechaniczna do gier.Także w tym zakresie jestem kompletnie zielony, dlatego prosiłbym o pomoc w doborze.
[*]twój budżet:450ZŁ
[*]jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?-MECHANICZNA
  • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:

  1. czy masz masywne dłonie czy nie?-NIE
  2. czy dużo piszesz na klawiaturze?-Średnio
  3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?-Szczególnie pod gry FPS typu CS:GO

[*]czy chcesz podświetlenie?-TAK,przynajmniej 1
[*]czy chcesz makra?-Obojętnie
[*]czy chcesz dodatkowe klawisze?-Obojętnie
[*]czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek?-Tak i nie , ważne żeby była najlepsza w swoim zakresie cenowym
[*]czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)?-Klasyczna
[*]twoje uwagi (wygląd, firma):-Wolałbym o w miarę klasycznym wyglądzie oraz WYSOKI lub Średni profil klawiszy.

Polecona zostala mi klawiatura: CM Storm Quickfire TK, lecz nie wiem czy jest godna uwagi.
Dziękuje!
Odpowiedz
#2
Weź Ozone Strike Pro na MX Red. Do pisania nie są najlepsze, ale za to do gier tak. Poza tym jak się przyzywczaisz to będzie Ci przyjemnie się pisało.
Ew. jak chcesz niebieskie podświetlenie to weź Tesoro Excalibur V2 na Kailh Brown - na nich pisze się o wiele lepiej, gra porównywalnie, może ciut gorzej, ale one mają wyczuwalny klik w połowie, a redy nie.
Odpowiedz
#3
(12-19-2016, 05:54 PM)Czyszczu napisał(a): Weź Ozone Strike Pro na MX Red. Do pisania nie są najlepsze, ale za to do gier tak. Poza tym jak się przyzywczaisz to będzie Ci przyjemnie się pisało.
Ew. jak chcesz niebieskie podświetlenie to weź Tesoro Excalibur V2 na Kailh Brown - na nich pisze się o wiele lepiej, gra porównywalnie, może ciut gorzej, ale one mają wyczuwalny klik w połowie, a redy nie.
A co byś powiedział o Hyperx Alloy?Bo jednak jezeli jest lepsza to warto dorzucić te 50zł więcej.Czy lepiej brać te zaproponowane przez Ciebie ?
Odpowiedz
#4
Wygląda dobrze, ale póki jej nie miałem to nic nie powiem. IMO nie warto dopłacać ;) Wziąłbym bardziej pod gry (raczej w 99% ; p) Ozona, a jak chcesz milej popisać to Tesoro. Ma niebieskie podswietlenie, ktorego sam nie lubie, ale ono jest mniej rażące po gałach niż reszta.
Odpowiedz
#5
(12-19-2016, 10:06 PM)Czyszczu napisał(a): Wygląda dobrze, ale póki jej nie miałem to nic nie powiem. IMO nie warto dopłacać ;) Wziąłbym bardziej pod gry (raczej w 99% ; p) Ozona, a jak chcesz milej popisać to Tesoro. Ma niebieskie podswietlenie, ktorego sam nie lubie, ale ono jest mniej rażące po gałach niż reszta.
Dzięki za pomoc
Odpowiedz
#6
Poza tym ten Alloy jest tylko na MX Blue, więc nie ma co się ładować w to.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.