• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 80 zł
#1
Witam chciałbym  abyście pomogli mi w wyborze myszki. Z góry dziękuję.


Obecnie używana przeze mnie mysz to Microsoft Express Blue Track USB (T2J-00004)  
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:Szczerze mówiąc to nie wiem dokładnie ale nie jest zbyt duże
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):Średnia lub niska 
czułość w Windows:6 i mam zaznaczone zwiększenie precyzji wskaźnika
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):Raczej nie ma 
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):Około 17 cm
w co grasz (podaj tytuły gier):Counter Strike GO
jaką masz obecnie podkładkę:Jakaś zwykła
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):W obecnej nie ma.W nowej mogą być ale nie muszą.
twój budżet:80 zl
jaki chwyt stosujesz:Z tego co patrzyłem jest to palm grip ale palec wskazujący mam ustawiony tak jak do claw gripa ale myślę że to przez mały rozmiar dotychczasowej myszki.
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo 
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):19cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt? Jeżeli myszka będzie większa od obecnej a raczej będzie to myślę że nie będzie problemu z pełnym palm gripem.
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:Myśle że tak choć nie może być za duże.
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Nic się nie zepsuło chciałem zmienić na nową z lepszym sensorem i żeby była troszkę większa
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki):Fajnie by było gdyby miała ciekawe podświetlenie ale nie koniecznie  
#2
weź myszkę a4tech blazing A9, gdyż w tej cenie ciężko o coś lepszego. Możesz jeszcze popytać w okolicznych sklepach czy nie mają tego modelu A4Tech EVO XGame Opto Oscar X710 ale koniecznie na sensorze A3060, bo wiem, że zdarza się, że sklepy mają je jeszcze z przed 3 lat na stocku, gdy były produkowane z tymi sensorami


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.