• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka, LoL, ok.200 zł
#1
Witam
  • jaką obecnie myszkę używasz: Roccat Kone Pure Optical Black Edition
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3200
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia/niska
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie LeagueOfLegends, czasem RTSy i sporadycznie Heroes&Generals
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 1 boczny
  • twój budżet: do 200/250 zł max
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip grip v1
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ok 13 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,8 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: moge na claw gripa
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: zepsuł się klik w ppm
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): 
    Myślałem nad DM1 PRO/PRO S, DM2, Mionix Avior 7000, Logitech G303,Prosze o doradzenie czy w przypadku grania w LoLa na dość wysokim poziomie sensor jest tak istotny jak w fpsach w które praktycznie nie gram. Jeśli nie to, to może warto kupić coś tańszego(jestem studentem :)). Korzystam z 1 przycisku bocznego, ale zastanawiam się czy warto do grania w LoLa kupic gryzonia z kilkoma przyciskami.  Zależy mi aby była solidna, długo wytrzymała. Nie zależy mi na wyglądzie myszki, nie musi swiecic ani mierzyć pulsu :) Mogą być myszki używane.
Odpowiedz
#2
Dołóż te 19 zł do Logitech G403, ma przyciski idealne do gry w LOLa. Będziesz miał upgrade po Konie.
Odpowiedz
#3
Dokładnie, 19 zł to nie dużo a możesz mieć lepsze warunki do gry :) Pozdrawiam
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.