• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS:GO
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Microsoft IE 3.0
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: domyślne (400)
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok.45 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie chodzi mi o Counter Strike; Global Offensive
  • jaką masz obecnie podkładkę:A4-Tech X7-500MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):rzadko co używam, ale też nie przeszkadzają mi
  • twój budżet: ponad 100 zł, myślę, że 150 zł maks.
  • jaki chwyt stosujesz:palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? :praworęczny 
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni :ok~16cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?1,5 cm~
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:wolałbym nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:jak najbardziej, szczerze mówiąc szukam czegoś z dpi ok. 400
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: wydaje mi sie ze rozmiar (wydaje, bo tak naprawde nie mialem do czynienia z mniejszymi gryzoniami), wystepowanie akceleracji negatywnej
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):myślałem o kinzu v2, jednakze slyszalem niezbyt pochlebne opinie o sensorze jak i calej myszce. Z drugiej strony wybierajac kinzu v2 kierowalem sie tym, ze uzywaja jej takie osobistosci profesjonalnej sceny CS:GO jak f0rest czy pasha. (innymi slowy - jezeli odpowiada im, to mi tym bardziej)
    Pozdrawiam!
#2
Poza dość łatwo osiągalną akceleracją negatywną sensor ime 3.0 moim zdaniem jest lepszy niż sensory kinzu v2 czy v3 (które akurat i pod względem max speeda wypadają niewiele lepiej), a jego główną zaletą jest minimalny input lag i brak smoothingu spowodowany brakiem ingerencji oprogramowania myszy w pracę sensora, więc obawiałbym się, że pierwsze wrażenia z gry na którejś z tych myszy przez smoothing dawałyby wrażenie "pływania" kursora. Jedynym sensownym wyborem za ime 3.0 byłaby mysz na sensorze pwm 3310 lub 3366, co w twoim wypadku, przy małej dłoni ograniczałoby się to do modeli: roccat kone pure military, zowie ec2-a i zowie fk2, które niestety cenowo daleko wybiegają poza twój budżet (240-250 zł).
Przy okazji może to ci pomoże: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...y8/pubhtml
nie widzę tu zbyt wielu użytkowników kinzu v2 czy v3, a bardzo często powtarzają się myszy na sensorze pwm 3310 czyli rival, fk1, ec2-a i finalmouse 2015.
#3
cesarz dobrze mówi i powinieneś rozważyć dozbieranie do czegoś na 3310/3988/3366


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.