• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Corsair Cherry MX Speed (Silver) - Rapidfire vs Cherry MX Red
#1
Witam jak w temacie na przykładzie klawiatury Corsair K70, czy warto dopłacać za mniejszy skok i szybszą aktywację ?
Ceny jakie znalazłem 
+K70 Red Led:

Mx red - 469zł
Mx speed sliver (rapidfire) - 600zł 

+K70 RGB Led:
Mx red - 600zł
Mx speed - 700zł

Jest to różnica 130zł i 100zł co o tym myślicie, ktoś to testował ?
Odpowiedz
#2
Przy pisaniu to jeszcze wieksza tragedia, w grach to jeśli redy wydawały Ci się dobre, a masz chude dłonie to speedy mogą być trochę ,,szybsze"
Odpowiedz
#3
Chude dłonie i palce. Gram praktycznie tylko w cs go (supreme) wcześniej 1.6 ale nigdy nie korzystałem z mechanika. Mimo to gram amatorsko jak będzie mx speed za 500 zł to wezmę w ciągu miesiąca (poczekam troszkę) a jak nie to zamawiam redy tylko szkoda że ceny idą w górę
Odpowiedz
#4
Według mnie lepiej zamówić zwykłe MX Redy. Miałem je przez długi czas i do gier są wyśmienite. Szczególnie gdy ktoś lubi lekką aktywację i ma małe, lub chude łapy.
Za 300 zł masz MK-50, mechanika od QPADa którego własnie miałem. Lepsza ale TKL (bez numpada) jest Ozone Strike Battle. Te speedy to dla mnie przerost formy nad treścią ; )
Generalnie z liniowych chyba redy najlepsze do grania, obecnie przerzuciłem się na Ajazz AK33 z zagranicy zamawiałem i do grania są ciut gorsze, takie inne. Weź redy :) Te zwykłe ;D
PS chociaż z membrany najłatwiej przesiąść się na Browny. A akurat bdb do grania są Kailh Brown - takie sprawiają wrażenie bardziej liniowych i przy okazji czuc moment aktywacji. Pomyśl nad tym, jak więcej piszesz to mogą okazać się lepsze. Masz je np. w Tesoro Excalibur V2. No chyba, że potrzebujesz RGB to weź spectrum.
Odpowiedz
#5
Podobno nie ma sensu dopłacać, zbyt mała różnica. Zwykłe MX Red w 100% Ci wystarczą.
Odpowiedz
#6
ja kupiłem silvery za 499zł z podświetleniem red nie potrzebuje rgb i co jak co ale pierwsze 2 tyg to masa błędów przy pisaniu i dziwnych akcji w grach
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.