• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monitor.
#11
tanie TNki sa gówniane to fakt:) Lubią np mieć taki jakiś szarawo - żółtawy obraz.. jakby przymglony..

Dziwną rozdzielczość używasz:) graj na Full HD:) LCD nie nadaje się do grania w rozdzielczości innej niż natywnej za bardzo:) Chociaż nigdy nie patrzałem jak wyglada przeskalowanie do 4x mniejszej rozdzielczości.. może jest ok :) bez rozmazania:P ale to i tak lipa:D

Przy 27" FullHD to już takie minimum. WQHD byłoby fajniejsze i widocznie lepsze.

Nie wiem czemy taka rozdzialke używasz? Wytłumacz mi??:D
Odpowiedz
#12
Ale ja mam LED XDD Kiedyś ten TN to był LCD.
Gram na takiej bo więcej FPS i jest to 16:9 przy okazji tekstury są rozciągniete, ale nie tak jak na 4:3 gdzie dostajemy efektu ,,przyspieszania gry" Mam nadzieje że łapiesz. W FHD na GTX 660 to wszystko jest małe i mniej płynne mam wrażenie, a fpsów i tak mam więcej niż 60 więc dziwne. A 1280x720 nie obsługuje 75 Hz (tak pisze ;d)
Kolorki były, ale raz kąty widzenia, dwa kolorki nie były szare ale takie nieżywe, a te tutaj nie są takie ,,cukierkowe" ale po prostu naturalne i barwne.
PS ja gram głównie w BF3 i tak mam połączenie małej rozdziałki i FOV 90, gra mi się bardzo dobrze. Dwa mniejsze rozdziałki ,,wspierają" hitreg, a tam to wyjątkowo zwalona rzecz, ze sie musisz się bawić w config TCP ;D
Ja jestem poki co zadowolony nic lepszego w tej cenie bym nie dostał a ferrari sobie nie kupie takie realia :d
Odpowiedz
#13
daj znać jak się zdecydujesz na zmianę i czy będziesz zadowolony:)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.