• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 100zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: CM Storm Recon, wcześniej uzywalem CM Storm Xornet i leżala mi o wiele lepiej.
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:1600dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska/srednia, macham tylko nadgarstkiem, wiec myszka prawie sie nie rusza.
  • czułość w Windows: 6/11 (środek)
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): w cs go ok. 8-10 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):bardzo dużo w League of legends, rzadziej cs go
  • jaką masz obecnie podkładkę: Tesoro Aegis X1, ale sie po kilku latach rozwaliła, teraz zamiezam kupic jakąs zwyklą gumową.
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):w starej myszce uzywalem bocznych przyciskow, ale w obecnej ich rozmieszczenie jest tak niewygodne, ze w ogole ich nie uzywam
  • twój budżet:100zł
  • jaki chwyt stosujesz: Coś pomiedzy  claw grip a palm grip podobnie jak na tym zdjęciu http://www.test-gear.pl/wp-content/uploa...00x225.jpg ale moje palce nie są aż tak bardzo zgięte, 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni : 17,3 cm
  • jaka jest grubość twojego palca : 1,5 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: szczerze mowiac nie zwracam szczegolnej uwagi na dpi, zawsze moge zwiekszyc czulosc w grze 
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: myszka miala bialy kolor po paru latach plastik zaczal żółknąć, boczne przyciski zbyt głęboko i ciężko jest sie nimi posługiwać, bardzo głosny scroll
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie koniecznie, ale najlepiej tak.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): zeby nie byla biala :D
Odpowiedz
#2
Dołóz do Roccat Savu
Będzie ci leżała bardzo dobrze, jestem pewnien, sam trzymam podobnie
Odpowiedz
#3
(11-27-2016, 07:22 PM)Czyszczu napisał(a): Dołóz do Roccat Savu
Będzie ci leżała bardzo dobrze, jestem pewnien, sam trzymam podobnie

200zł +
Odpowiedz
#4
Przeciez Xornet II już jest w podobnej cenie, to czemu nei weźmiesz jak Xornet I leżał spoko :> ?
Odpowiedz
#5
Savu to 150 zł, czasem taniej, patrz allegro
coś nowego i mysz na lata (sam mam)
Odpowiedz
#6
(11-27-2016, 08:47 PM)Hya napisał(a): Przeciez Xornet II już jest w podobnej cenie, to czemu nei weźmiesz jak Xornet I leżał spoko :> ?

Myślałem, że może ktoś doradzi mi coś tańszego i podobnego :>
Odpowiedz
#7
Mówię ci kup Savu, patrz:
wiem, ze uzywki mogą zniechęcać, ale tu masz ,,nieuzywaną" https://www.olx.pl/oferta/myszka-gamingo...56861e69c3
tu masz nówkę za 139 http://allegro.pl/mysz-roccat-savu-hybri...07295.html
Odpowiedz
#8
ja bym szedł w sprawdzony kształt, do xorneta nie ma nic podobnego akurat
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.