• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CMStorm Switch Tester
#1
Witam,
poszukuję switch testera przełączników mechanicznych Cherry MX. Niekoniecznie musi być ten od CM. Da się to w Polsce kupić? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Odpowiedz
#2
Na pewno ten możesz zamówić: http://www.ebay.com/itm/Max-Keyboard-Cle...2a4a458211
Odpowiedz
#3
Dostępność za granicą jest bezproblemowa. Myślałem, że może gdzieś u nas da radę sobie taki sprawić...
Generalnie zastanawiam się nad przesiadką z blue na brown, ale nie chcę wtopić ~400zł na mechanika, w którym mogą mi niepodpasować switche.

btw. cześć wszystkim, świetny portal! Forum wygląda na delikatnie opustoszałe, ale mam nadzieję, że się to zmieni ;)
Odpowiedz
#4
cóż, prawdę powiedziawszy peryferia nie są znowuż tak ciekawym tematem żeby przyciągały rzesze czytelników hehe. Jak zobaczysz na inne fora to działy z peryferiami nie są jakoś specjalnie oblegane.

a patrzyłeś w jakimś większym sklepie czy nie mają wystawionych klawiatur mechanicznych do pomacania?
Odpowiedz
#5
No właśnie chodząc po Saturnach, Media Marktach itp. w okolicach Warszawy/Łodzi nigdy nie trafiłem na rozpakowaną klawiaturę mechaniczną z możliwością pomacania... ba, w ogóle na klawiaturę mechaniczną trafiłem tylko raz w Euro AGD RTV w jakimś CH. Swoją kupiłem w ciemno i nie żałuję. Jest niesamowity komfort użytkowania, aczkolwiek nie mam punktu odniesienia co do innych typów przełączników i nie wiem, czy nie może być lepiej.
Odpowiedz
#6
a podobno w megastore komputronik w warszawie mają np. tesoro colady
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.