• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer Mamba Tournament Edition
#1
Witam. Mam pytanie , jakie ma natywne dpi ta myszka? Nie moge nic znalezc na internecie. Z góry dziękuję za odpowiedz
Odpowiedz
#2
sensor philipsa chyba nie ma natywnych dpi ;p zresztą nawet jakby miał to temu syfowi nic nie pomoże ;D
Odpowiedz
#3
Syfowi ?
Odpowiedz
#4
nienajlepsza myszka ;D
tzn. są duże lepsze i przy tym znacznie tańsze
Odpowiedz
#5
no ten sensor to kompletny syf, precyzji to tam nie ma w porównaniu do 3310 czy 3360/66.

Uwierz, że nie spotkałem osoby (na żywo oczywiście, a nie troli razera co nigdy innego sensora nie mieli i to gówno chwalą) co by wybrali jakiś sensor philipsa nad 3310 czy 3360/66, ba nawet 3090 jest lepszy...

Nie bierz nic na philipsie i pamiętaj, że ostrzegałem :D
Odpowiedz
#6
Już dupa bo kupiłem i w sumie jestem zadowolony :D Pierwsza myszka taka moja z Razera . To może coś polecisz? Dodam że ta myszka siedzi mi idealnie w ręce więc chciałbym coś podobnego . To co w końcu jest lepsze? Sensor czy laser?
Odpowiedz
#7
Jezeli kupiles przez neta mozesz zwrocic do 14 dni, ale skoro jesteś zadowolony....
Odpowiedz
#8
Media Markt niestety . Ale chętnie wysłucham innych opinii. Pisałem o poradę w sprawie myszki to nikt nie odpisał. Może ktoś tutaj napisze? Mamba leży mi idealnie w ręce. Więc szukam jakieś takiej myszki . A i Razer Deahtadder miałem
Odpowiedz
#9
Jakbyś chciał trochę mniejszą to Logitech G403, wg mnie warto spróbować i może Ci przypasuje. Masz ją też w media Markt to może Ci wymienią. Ten sklep akurat rzadko robi jakieś problemy. Sensor i przyciski nieporównywalnie lepsze będą.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.