• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 150zł
#1
Jaką obecnie myszkę używasz: Logitech MBJ58
Jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: -
Czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
Czułość w Windows: -
Czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 54cm
W co grasz (podaj tytuły gier): CS GO
Jaką masz obecnie podkładkę: A4TECH Bloody
Ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): LPM i PPM
Twój budżet: 150zł
Jaki chwyt stosujesz: CLAW GRIP
Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
Jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
Jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,5cm
Jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,9cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
Czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: -
Co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Myszka przy szybszych ruchach na podkładce gubiła się
Czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Najlepiej by było
Uwagi (np. co do wyglądu myszki): Prosty wygląd, uniwersalny
#2
Jeżeli kształt obecnej myszy ci odpowiada, możesz pomyśleć o logitech g100s lub razer abyssus 2014. Gdybyś natomiast wpadł na pomysł, by naruszyć budżet mógłbyś pomyśleć o zowie fk1 (boczne przyciski po obu stronach niektórym tak jak mi mogą przeszkadzać) lub zowie ec2-a (symetryczna, ale wydaje mi się, że ma dobry kształt pod claw gripa). Na abyssusie lub logitechu g100s może występować podobne zjawisko, ale musiałbyś ruszać naprawdę szybko (możesz przeczytać, że razer abyssus 2014 ma problemy z niskim max speedem czyli właśnie gubieniem się sensora przy szybszych ruchach, ale zostało to już naprawione w nowszym firmware), poza tym myszy te różnią się jakością materiałów i kształtem.
#3
podpinam się do razer abbysus, czy działa to jak powinno :P?
#4
Ponawiam pytanko, by wczesniej przez przypadek usunąłem, zastanawiam się nad tym razerem, czy podoła pod moja podkłądkę, oraz nad zowie fk1 (czy nie lepiej jak zowie to brac fk2?).
#5
przy twoim rozmiarze raczej fk1 :P podkładkę masz kolorową co jest kolejnym problemem dla sensorów, więc najbezpieczniej no i najlepiej (jeżeli nie masz ograniczonego budżetu) wziąć fk1. Na fk1 nie będziesz w stanie zgubić sensora nawet na tak niskiej czułości.
#6
Troszkę szkoda że się teraz dowiedziałem że jak mam kolorowa podkładkę to nie wszystkie sensory ogarną ;/ W sumie do każdej myszki się łatwo dostosowuje, tylko chciałbym wiedziec co sądzisz o FK2?
#7
Po pytaniu zakładam, że mylisz FK1 z pierwszą fk na innym sensorze oznaczoną jako fk'14. FK1 i FK2 są to myszy o tym samym kształcie i takich samych komponentach, różniące się tylko rozmiarem, FK1 jest większa od FK2, a FK2 ma identyczne wymiary co fk'14. FK2 może być dla ciebie za mała, a FK1 nie powinna być za duża.
#8
Ja bym też obstawiał za FK1 dla Ciebie, grając na tak niskich czułościach to nie widzę sensu kupowania niczego innego niż na sensorze PMW3310 :). Masz dużą dłoń więc rozmiarowo właśnie FK1 będzie ok pod clawa.
#9
Ok, rozumiem, jeżeli tylko da rady na każdej podkładce to będzie dobrze. Gram na niskiej czułości bo tak się nauczyłem, nawet nie wiem jakie dpi mam w myszce i w windows ustawione
#10
W takim razie pewnie zakupię Zowie Fk1.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.