• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do fingertipa
#1
jaką obecnie myszkę używasz: Zowie ZA13
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (w cs sens 2.08)
czułość w Windows: 6
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO (głównie faceit lvl 8)
jaką masz obecnie podkładkę: Zowie GS-R
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam dwóch bocznych (są mi raczej niezbędne)
twój budżet: 250 zł
jaki chwyt stosujesz: Claw, ale przerzucam sie na fingertipa
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18.5 (mam krotkie palce)
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.9 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: właśnie zmieniam z claw na fingertipa
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: w zakresie 400-500 DPI
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: jest trochę zbyt wysoka (tył ma wysoko) co sprawia że fingertip nie jest na niej idealny, a zmieniam chwyt (w sumie trochę na próbę) gdyż zauważyłem ze fingertip daje mi sporo możliwości w CS:GO jak chociażby lepsza "zręczność" w strzelaniu (coś jak płynność ruchu celownika, można nad nim bardziej panować, ruchy są mniej przypadkowe) z kolei bardzo trudno się tego nauczyć, ja się przerzucam już 4 dni i trochę trzeba zacisnąć zęby ale  z dnia na dzien coraz lepiej.
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Nie
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Totalnie nie ma znaczenia wyglad (chociaz jak jakis fajny wyglad zawszse in plus).

Zastanawiam sie na Zowie FK2 i pamietam onegdaj roccat mial fjne myszki pod fingertipa ale nie wiem czy ten stan rzeczy sie utrzymuje dalej.
Odpowiedz
#2
Fk2, g pro, g102, evga torq x5, rival 100, razer krait 4g,
Odpowiedz
#3
tak stricte pod fingerta jest bardziej EC2-A, ZA13 bardziej claw/finger. Ewentualnie dołóż do PRo G, albo czekaj jak potanieją to już masz w pełni fingetipową z najlepszym sensorem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.