• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miękka podkładka pod mysz
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Zowie EC1, standardowe ślizgacze
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? mam A4Tech x7, szybkość podobna do tej
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: co najmniej 30x30cm
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnio
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 100 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) jak najgrubsza, aby mój nadgarstek nie bolał podczas gry w CS, no i żeby sensor sie nie gubił
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
#2
Sensor w ec1 ma swoje ograniczenia i mniej więcej na większości podkładek podobnie reaguje. Rozważ Natec M11 Logo lub Maxi, podobna pod kątem szybkości, lecz lepszy ślizg.
#3
Chyba nie napisałem jasno. Chodzi mi głównie o jak najgrubszą podkładkę, żeby była znacząco bardziej miękka od obecnej. Głównie chodzi mi o wygodę, ta M11 jest jeszcze cieńsza od A4Techa więc raczej odpada.
#4
wiesz,że jak podkładka jest za miękka to wtedy te cienkie ślizgacze z zowie ec1 nie nadają się za bardzo do użytku, bo szurasz całym spodem o podkładkę. Jednak skoro tak chcesz to może rozwiązaniem jest nie grubsza podkładka a dwie podkładki postawione jedna na drugiej. Znowuż podkładek nie robi się aż tak miękkich, żeby Ci się ręka w nie niejako zapadała i było nam miękko jak na kocyku :P.

Mega różnicy nie będzie, ale Możesz spróbować Tesoro Aegis, która jest jednak trochę miększa od a4techa x7.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.