• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki Bitfenix FLO
#1
Posiadał już ktoś z was te słuchawki? Mam zamiar sprzedać swoje superluxy hmc631 już po raz drugi. Są idealne do gier i do słuchania muzyki w komputerze przy karcie Soundblaster Z. Natomiast denerwuję mnie ten ucisk słuchawek oraz to, że mikrofon jest przymocowany na stałe.

Mam zamiar używać słuchawek podczas gier oraz jazdy w busie czy podczas dłuższych wędrówek.

Mam jeszcze superluxy hd668b i jestem ciekawy czy są lepsze od tych Bitfenix FLO jeżeli chodzi o np. CS:GO (według mnie hmc631 są lepsze od hd668b) i jeżeli chodzi o muzykę.
Odpowiedz
#2
obczaj isk mdh9000 :) do gier równie dobre, muzycznie jak lubisz mocen uderzenie basu to Ci się spodobają ;) Z Ztką też spoko grają.
Odpowiedz
#3
Zapomniałem dodać, że wygląd i cena też się liczy. Nie chcę wychodzić poza 250zł. No chyba, że te isk to coś przebojowego. Zaraz będę czytał recenzję bo widzę, że wstawiliście.

Basy to jest właśnie to co najbardziej lubię. Druga sprawa wygłuszenie otoczenia piszecie, że jest słabe. Jeżeli te mają ocenę 3.9 a hmc631 4.0, to raczej nie jest to zadowalający wynik

Tak czy siak jestem bardzo ciekawy waszej recenzji tych słuchawek Bitfenix FLO. Wydają się być naprawdę dobre, jestem bardzo ciekawy czy dorównają w grze jak i w muzyce hmc631. Bo wygląd, dołączane kable jak i wyjmowany mikrofon to jest już duża zaleta.
Odpowiedz
#4
tylko wiesz, nie ma takich żeby na 5 wygłuszały ;D prawda jest taka, że wszystkie ona podobnie tłumią. Jest tam parę takich bardziej specjalistycznych modeli za znacznie więcej które trochę bardziej wytłumiają, ale też nigdy nie będzie to poziom takich dedykowanych nauszników tłumiących (jak na lanach mają czasem gracze ;p albo robotnicy). HyperX mają całkiem dobre tłumienie z takich normalnych słuchawek, ale to zoabcz w recenzji czy Ci się podobają.

Te FLO to taki rebrand Superluxów HD661 ;) To jak lubisz mocne basy to tak średnio Ci się raczej spodobają, bo powera to tam nie znajdziesz w nich.
Odpowiedz
#5
Lubię bassy i wystarczają mi takie jakie są w hmc631, nastomiast w hd668b jakoś tak troszkę słabiej je słyszę. Czyli mam rozumieć, że nie warto bitfeniksów? Wygląd i krótkie kable wraz z regulacją mnie skłaniają do nich. Jestem ciekawy jak będą grały np. słuchając muzyki ze spotify w telefonie albo w laptopie no gdzie akurat tam nie mam soundblaster Z.

Co powiesz o tej grafice? [Obrazek: ranking.png]

Odtwórz w nowej karcie jeżeli słabo widać
Odpowiedz
#6
Może podbili w nich basy, bo z grafiki wynika, że do klasyki się nie nadają. To by znaczyło, że mają mało czytelną średnicę lub górę, co można rozumieć, że do np. CS średnio się nadadzą (a tam przeważnie słuchawki wykastrowane z basów lepiej się sprawdzają).

Może lepiej Encory sobie weź.
Odpowiedz
#7
Szczerze to chyba pójdę w hyperx Cloud. Podobno są bardzo wygodne, są zamknięte, odpinany mikrofon, krótki kabel, kabel 2w1 (przydatny do mojego lapka) no i design, bo tak jak wspomniałem, wygląd słuchawek jest dla mnie ważny. Może w czarny piątek uda się wyłapać w cenie niższej niż 250zł.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.