• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mechaniczna :v
#1
  • Welcome All :P
  • twój budżet: ~330zł,
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?: mechaniczna,
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: słyszałem że dobrym rodzajem przełączników, żeby zacząć swoją przygodę z mechanicznym klawami jest mx brown,
    1. czy masz masywne dłonie czy nie?:  raczej nie,
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze?: tak średnio bym powiedział,
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?: nie, chcę żeby też na niej się fajnie/przyjemnie pisało, ale tak bardziej 85%-gry, a 15%-pisanie
  • czy chcesz podświetlenie?: obojętnie,
  • czy chcesz makra?: obojętnie,
  • czy chcesz dodatkowe klawisze?: obojętnie,
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek?: jeśli to ma być taki, że ręka będzie spoczywała pół na klawiaturze, a pół na blacie biurka to nie,
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)?: nie,
  • twoje uwagi (wygląd, firma): brak,
Odpowiedz
#2
Witaj!
Hmm, głównie gry to rozważ MX Red - do pisania wydadzą Ci się zbyt szybkie i lekkie, ale jak się przyzwyczaisz to koks.
MX Brown bardziej przypominają (w małym ułamku) membranę, stąd po przejsciu są łatwe do przyzywczajenia.
Redy (bardziej gry) MK-50 masz za 330 zł. Jak coś to mam używaną w dobry stanie za 120 zł ;P ta autoreklama
Za 350 zł masz bardzo dobrą ozone strike battle bez numpada ale z podświetleniem. Do gier i szybkiego pisania (uderzania w klawisze ) wybrałbym redy. Mozesz opylić ode mnie :D
Odpowiedz
#3
Czytałem, że redy są bardzo czułe, nwm czy dla mnie to pasuje :/ Zastanawiałem się nad Tesoro Durandal MX Brown, wiesz może czy to dobra klawa ?
Odpowiedz
#4
Jak nie potrzebujesz podświetlenia to dobry wybór, zresztą w takiej cenie nie masz zbyt dużego wyboru.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.