• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tracer Mecano (Reboot)
#1
Tracer Mecano - reklamowana jako mechanik, wcale nim nie jest, ale nie jest też zwykłą membranówką. Łączy cechy mechanika i membrany, jest hybrydą.
Przełączniki są najlepszą częścią tej klawiatury. Ich wciśnięcie powoduje głośny klik, nie przypomina jednak w działaniu Cherry MX Blue. Klik jest sztywny, twardy, pozbawiony gładkości (w przeciwieństwie do mechaników), jednak jest bardzo wyraźny, równy, szybki. Wymaga troszkę więcej niż 50g, ale wciąż nie jest ciężki. Mówiąc o kliku nie miałem na myśli siły potrzebnej do aktywacji. Odbija dużo szybciej niż membrana. W trakcie wciskania czuć membranę (na samym końcu) Również aby aktywować przycisk należy dobić do samego końca, główna różnica pomiędzy klawiaturą mechaniczną a Mecano.
Antighosting jest dobry, średnio ok. 6 przycisków, w tej cenie nie jest najgorzej.
Podświetlenie jest i to największy plus - jest nierównomierne, choć cieszy oko. W każdym razie dobrze, że jest. Klawa nie zapamiętuje ustawień - minus.
Łatwa w utrzymaniu w czystości.
Najlepiej sprawdza się w grach FPS, ogólnie w różnych grach daje radę. Klawiatura przypomina połączenie MX Blue + MX Black + membranę, gdyby odjąć gładkość ruchu spotykaną w mechanikach. 
Teraz można wyrwać ją nawet za 80 zł jak się postarać. Numer jeden do 100 zł, najlepszy wybór do gier z membran. W końcu Tracerowi coś wyszło ;D

PS. Wiem, że jest recenzja ; )
Chciałem odświeżyć  wersję mojej opinii. Nowe porządki takie sprawy ^^
Odpowiedz
#2
sprawdzałem ją w media markt (nie moge na nic uzbierac... cały czas jakiś duży wydatek) i klik i ogolne czucie klawiatury jest niesamowity... chce ja kupic ale czekam na lepsze czasy :)
Odpowiedz
#3
Teraz wyszła nowa wersja Mecatron czy jakoś tak. Ogółem Mecano ma 2 wersje - ta pierwsza z gumowanym kablem i troszkę twardszymi membranami (miałem ją) i ta druga z oplotem i ciut innym feelingiem klawiszy. Tą drugą widziałem w sklepie. Mecatrona recenzji raczej nie bedzie , bo tracer nic nam nie wysyła a nie chce mi się wykładać hajsu, poza tym teraz będę miał z Hya dużo roboty.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.