• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotel biurowy W-1007 (coś takiego)
#1
Siema
Moja opinia po półrocznym użytkowaniu fotela
UWAGA:
fotel można kupić nawet za 150 zł, oczywiście pod inną nazwą ,,firmy" jedyna różnica to inny podnośnik (niestety z plastiku). Jeśli zobaczycie wersję z metalowym, srebrnym podnośnikiem to zalecam tą (podejrzewam, że wytrzyma dłużej i więcej masy ;d)
Całkiem łatwo go złożyć.
Fotel z siatką, jak siedzimy w ubraniach to nie ma tendencji to wchłaniania potu, jeśli ma bezpośredni kontakt ze skórą to podczas upalnych dni potrafi złapać pot dość porządnie.
Jestem wysoki, mam ponad 185cm wzrostu, głowy oprzeć nie mogę. W pełni komfortowo mogę oprzeć plecy.
Mechanizm bujania działa jak należy, lecz czasem blokada (która przy okazji słuzy do obniżania i podwyzszania siedziska) potrafi ,,wyskoczyć". Zdarza się to rzadko, ale jednak (szczęście, że mam duże biurko i refleks to się zdążyłem złapać zanim fiknąłem :P)
Siedzisko jest całkiem miękkie, troszkę się ,,wgniotło", w dalszym ciągu siedzi się komfortowo
Fotel przesuwa się po dywanie bez większego oporu, podłokietniki można zdjąć.
Siedzisko potrafi łapać wszelki brud z zewnątrz, ciężko się czyści (ale trzeba je ,,konkretnie" ubrudzić, normalnego kurzu nie łapie)
Ogólnie mówiąc siedzi się bardzo dobrze, obawiałem się, że oparcie ,,osłabnie" jednak z radością mogę przyznać, że trzyma się pewnie.
Fotel wart swoich pieniędzy. Siatki można łatwo się ''pozbyć", wystarczy zarzucić jakiś kocyk, także fotel łatwy w modyfikacji.
Jedyne na co trzeba uważać to na to, żeby go nie ubrudzić czymś trudno zmywalnym.
Porównując na moim ciele inne fotele, nawet za sumy znacznie większe to przyznam że szału nie było, to na plus dla tego fotela.
Należy pamiętać, że każdy jest inny, i zawsze trzeba fotel przymierzyć na sobie, jednak akurat ten model jest całkiem uniwersalny (potwierdzone przez kolegów ;D)
Podsumowując, jestem zadowolony
Polecam! Dobry ,,budżetownik" ; )
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.