• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + podkładka ~400zł
#81
Co wyrywać? po prostu przetnę szwy i tyle :P No ale zobaczę, bo może nie będzie mi haczyć, a w tym miejscu będzie stała klawiatura.

Co jak co ale ta moja zowie wcale nie miała lepszego wyraźnie lepszego ślizgu niż ten G240.  Może minimalnie mniejszy ale dalej podobnie. Gdyby zrobili taką 80*40 to bym brał bardzo chętnie.

Roccata lepiej przetestuję jak się wyprostuje, ale ta powierzchnia na tą chwilę w G240 mi jak najbardziej odpowiada. Gdyby nie ten rozmiar...

Może dlatego, że jak za taki rozmiar wołają chyba 90 zeta, to nie wiem czy chcę wiedzieć ile by zawołali za taką 80*40 :D
Odpowiedz
#82
Niby położyłem na niej, boczny panel budy oraz solidnie docisnąłem 10-15kg , a ona dalej solidnie pofalowana po bokach, a dokładniej góra i dół. Przyczepność podkładki taka średnia na dzień dzisiejszy, ale jak się rozprostuj może będzie lepiej. Chociaż nawet te nowe zowie mają inny spód, więc takiego gripu jak na GTF Speed pewnie nie będzie, bo ta to się dosłownie przyklejała i nie drgnęła przez kilka miesięcy ani milimetr.
Odpowiedz
#83
ja mam dość śliskie biurko i ani propad, ani Taito, ani G240 się nie ruszała. Ale np. QCK lub A4Tech MP X500 (jakoś tak się nazywał ;D) to już się przemieszczały.
Odpowiedz
#84
Nie mówię, że ona się przemieszcza jakoś strasznie, ale mimo wszystko minimalnie po trochu się czasem przesunie, a mam ją ustawioną na równie z rogiem blatu, więc wolałbym aby tak została :P

Najgorzej gdy przestawiam klawiaturę, to wtedy już tak wesoło nie jest, bo wtedy przesuwa się "rotacyjnie".

Hmmm... w sumie taśma dwustronna i po problemie xD


G240 jest dość specyficzna, bo cienka oraz bardzo elastyczna, więc się dobrze też dzięki temu wlepia w biurko ale... jak przestawiałem klawiaturę to potrafiła się zaginacć cała.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.