• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + podkładka ~400zł
#61
Ta Twoja black tez przyszła w takim małym czarnym pudełku? Się trochę zdziwiłem w porównaniu do tego co było przy zwykłym pure opticalu kiedyś.
Odpowiedz
#62
(01-10-2017, 11:00 AM)DyndaS napisał(a): Ta Twoja black tez przyszła w takim małym czarnym  pudełku? Się trochę zdziwiłem w porównaniu do tego co było przy  zwykłym pure opticalu kiedyś.

tak, przyszła w małym, czarnym pudełeczku :) też na początku byłam zdziwiona, bo przecież myszki zazwyczaj dają w dużym, kolorowym pudełku :)
Plus taki że można szybko się do niej dobrać :D Dziś przysłali mi podkładkę Roccat Taito, prawie pocięłam se ręce ostrym plastikiem z opakowania :D Podkładka niestety jest za gruba, ma 3mm, Kanga ma 2mm i jest idealnej grubości, jakoś przy zakupie nie zwróciłam na to uwagi, a nie lubię grubych podkładek, albo kiedyś użyję, albo przeleży w szafie :D
Odpowiedz
#63
podsuwasz podkładkę na koniec biurka, albo myszkę do krawędzi podkladki i nie ma problemu ;)
kto co woli, ale grube podkładki mają niejako lepsze wyczucie powierzchni, no chyba, że to moje odczucie ;D
Odpowiedz
#64
(01-10-2017, 02:54 PM)Czyszczu napisał(a): podsuwasz podkładkę na koniec biurka, albo myszkę do krawędzi podkladki i nie ma problemu ;)
kto co woli, ale grube podkładki mają niejako lepsze wyczucie powierzchni, no chyba, że to moje odczucie ;D

tylko wtedy z przodu będzie ciut przymała, a lubię jak dłoń leży na biurku prawie w większości :D czytałam że grubsze to takie trochę wolniejsze, a cieńsze szybsze, preferuję cienkie bo są wygodniejsze. Ta Roccat Kanga co mam to strasznie się brudzi, a ma zaledwie z kilka dni :D Widać każdy pyłek, kurz lgnie strasznie, dość często wycieram ręką lub używam gruszki do przedmuchania xD
Odpowiedz
#65
Nawet tej myszki jeszcze nie podłączyłem. No ale tak przykładając do łapy jest trochę"dziwnie". Pewnie przez to, iż nie jest tak zjechana jak moja obecna :P
Odpowiedz
#66
(01-13-2017, 01:47 PM)DyndaS napisał(a): Nawet tej myszki jeszcze nie podłączyłem. No ale tak przykładając do łapy jest trochę"dziwnie". Pewnie przez to, iż nie jest tak zjechana jak moja obecna :P

No jest dziwnie, sama do końca się jeszcze nie przyzwyczaiłam :D Szczerze to mam 2 myszki na biurku bo nie mogę się zdecydować, jedna Kone Pure, druga Lua, na Lua świetnie mi sie gra, jest mała, lekka, zwinna, a nawet do pracy lepiej chodzi niż Kone Pure, z tego względu że nie mam w Kone zbyt dobrego chwytu, jest trochę większa, profilowana i nie panuję tak dobrze jak z Lua. Prawie idealna to Roccat Kiro, lecz niestety ma bardzo głośne przyciski :/
Odpowiedz
#67
Jakbym chciał wymienić przełączki w tym starym kone pure, to muszę brać Omron D2FC-F-7N czy mogą być jakieś inne?
Odpowiedz
#68
zależy do czego i na jak długo ;D
Odpowiedz
#69
Przeglądanie neta itp. więc raczej nie będzie mysz katowana. Jakby pożyły kilka lat to bym się nie obraził :D

Widzę te omrony po 1,5 zł na allegro 5m oraz 10/20m ~5-6 zł. Pytam, bo może są jakieś lepsze w tej samej lub niższej cenie :P
Odpowiedz
#70
na testgearze masz opisane mikroprzełączniki, wybierz pod siebie ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.