• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + podkładka ~400zł
#51
A co to tych myszek? Jak myślicie - kiedy będą w sprzedaży w Polsce?
Odpowiedz
#52
Ten nowy Roccat Kone Pure to się chyba mało czym różni od obecnej wersji i ponoć w sprzedaży na wiosnę. Ma trochę inne wymiary i jest lżejsza. Ta druga to bezprzewodowa, pewnie droga będzie, a dla graczy lepsze są z przewodem. Co jak co, trochę ciekawi mnie ta nowa wersja Kone Pure. Używam wersję Black edition od 3 dni i sensor chodzi świetnie. Co do chwytu to nadal próbuję ją ujarzmić, bo średnio mam nad nią kontrolę, symetryczne lepiej leżą.
Odpowiedz
#53
Obstawiam, że u nas realnie coś koniec wiosny, a może i dalej. No i w tym przez jakiś czas spory podatek od nowości. Najgorsze, że nie podali nawet wymiarów...

Pure black obecnie ciągle 150 zł, a nowa jak nic ~250. Ta bezprzewodowa obstawiam ~500.
Odpowiedz
#54
(01-07-2017, 08:44 AM)DyndaS napisał(a): Obstawiam, że u nas realnie coś koniec wiosny, a może i dalej. No i w tym przez jakiś czas spory podatek od nowości. Najgorsze, że nie podali nawet wymiarów...

Pure black obecnie ciągle 150 zł, a nowa jak nic ~250. Ta bezprzewodowa obstawiam ~500.

Podali wymiary na stronie Roccata, wejdź w daną myszkę i na samym dole są :)
Odpowiedz
#55
Kone EMP - 13,5 cm długości. Ale bydle :D

Kone Pure 2017 - 11,8 zamiast 11,5, ale wyższa jest sporo 4,2 zamiast 3,5 co mi się już średnio podoba. No ale kto wie... może to będzie dobra zmiana.
Odpowiedz
#56
(01-07-2017, 10:05 PM)DyndaS napisał(a): Kone EMP - 13,5 cm długości. Ale bydle :D

Kone Pure 2017 - 11,8 zamiast 11,5, ale wyższa jest sporo 4,2 zamiast 3,5 co mi się już średnio podoba. No ale kto wie... może to będzie dobra zmiana.

może się dowiemy :) a tak przy okazji, ktoś wie jak ujarzmić funkcję easy-shift w Roccat Kone Pure? Nie wiem jak to włączyć, niby coś kliknęłam i teraz mi przyciski boczne wstecz i do przodu nie działają, próbuję od jakiegoś czasu rozpracować tą funkcję i nie mogę.
Odpowiedz
#57
jak pamiętam to przytrzymując np. któryś z przycisków bocznych i wciskając dowolny inny przycisk na myszce mozesz uzyskać więcej funkcji. Ale ja korzystam tylko z bocznych DPI w gorę i w dół, w sumie to wogole nie korzystam ;D Mało przydatne imo, ale mozna duzo rzeczy ustawić. Jak ktos ma 21 cm w łapie jak ja to ciezko siegac po boczne w Savu.
Odpowiedz
#58
(01-08-2017, 10:27 AM)Czyszczu napisał(a): jak pamiętam to przytrzymując np. któryś z przycisków bocznych i wciskając dowolny inny przycisk na myszce mozesz uzyskać więcej funkcji. Ale ja korzystam tylko z bocznych DPI w gorę i w dół, w sumie to wogole nie korzystam ;D Mało przydatne imo, ale mozna duzo rzeczy ustawić. Jak ktos ma 21 cm w łapie jak ja to ciezko siegac po boczne w Savu.

Z tego co patrzyłam to się ustawia pod jeden z przycisków, za dużego wyboru nie ma, sugerują jeden z bocznych, który przecież służy mi za funkcję do wstecz i do przodu, przydatne w przeglądarce, jak ustawiłam jeden z bocznych, to nie miałam np. przycisku wstecz. Chyba nie za dobrze to rozwiązanie pasuje, jak dla mnie mało komfortowe, może jak ktoś sprytny i się przyzwyczai i potrzebuje takich bajerów to tak. To już chyba lepiej takie skróty w klawiaturze poustawiać.
Odpowiedz
#59
Dokładnie lepiej w klawie makra jak ktoś ma. EasyShift działa tak, że przytrzymując któryś z bocznych możesz ustawić dowolną akcję z rozwijanej listy poprzez wciśnięcie dowolnego przycisku (nie tylko boczne, ale np. LPM) U mnie to działa.
Odpowiedz
#60
(01-08-2017, 02:58 PM)Czyszczu napisał(a): Dokładnie lepiej w klawie makra jak ktoś ma. EasyShift działa tak, że przytrzymując któryś z bocznych możesz ustawić dowolną akcję z rozwijanej listy poprzez wciśnięcie dowolnego przycisku (nie tylko boczne, ale np. LPM) U mnie to działa.

aha, ja to nie mogłam tego ujarzmić, ale i tak nie będę tego używać, mało funkcjonalne jak dla mnie. Prędzej zrobię to sama standardową drogą niż przypomnę sobie co to za kombinacja :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.