• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + podkładka ~400zł
#41
http://cstrike.pl/slizgacze-teflonowe-ro...p-397.html coś takiego?
na allegro nie ma innych
co do przełączników to nie moja działka ;c
Revel by ci pasował bo podobny do DM1 i ogólnie że tak powiem ,,mniej awaryjny". Kurde szkoda, że DM nie trzyma dobrze tej jakości :c
Ja tam wyznaję, że nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki ;D chyba, że Kone Pure bardzo Ci pasował, ale mnie odpycha chociażby 3310. Nie ma rewelacji względem 3090 w moim Savu.
Odpowiedz
#42
Jakie sensory siedzą w tych nowych roccatach po 350-500 zł ?
Odpowiedz
#43
Owl-Eye to fascynujący nowy czujnik optyczny produkcji Pixart
najlepszy czujnik optyczny Pixart
mozna go dostosować z dokładnością do 100 punktów, maksymalnie do 12 000 dpi, choć zalecamy stosować złoty środek, czyli przedział od 400 do 3000 dpi.
sensor przekłada bowiem położenie myszy na ruch kursora z dokładnością 1:1.
nie znalazłem dokładnej informacji jaki to sensor, ale pixart to dobra rekomendacja, nie powinien być gorszy niż np. PMW3360/66
Odpowiedz
#44
(12-28-2016, 10:31 AM)DyndaS napisał(a): Jakie sensory siedzą w tych nowych roccatach po 350-500 zł ?

Jeśli pytasz o roccata tyon i nyth to pierwsza ma adns9800 a druga philipsa twineye, obie pod względem sensora nie warte uwagi. Nowe myszy na roccat owl-eye zostaną zaprezentowane dopiero za 5 dni, owl-eye to najprawdopodobniej kolejna customowa wersja pmw3360.
Odpowiedz
#45
Mój obecna roccat kone pure optical nadaje się na śmietnik. Prawy przycisk, nie trzyma, a przy lekkim wciśnięciu nie łapie. Na lewym który kiedyś naprawiałem wrócił dwuklik... Rolka "działa bo działa".

Co za przełączniki roccat pcha do tych myszek, że tak szybko mi oba padły?

Przy kone pure military widzę, że Omron D2FC-F-7N.
Odpowiedz
#46
w opticalu chyba są te same, niestety seria China Omronów D2FC-F-7N (5, 10, 20 i 50 mln kliknięć) nie ma tak dobrej tolerancji na siłę nacisku jak wersje Omronów Japan pomimo cyklu 1 mln kliknięć.
Odpowiedz
#47
Byłem dziś w saturnie i dostrzegłem na wystawie Roccat Tyon. Bardzo przyjemny kształt, przyciski podobnie. No ale na co komu tyle tego :D

Druga sprawa... jak nowe to fajnie chodzi... no ale po roku już pewnie tak uruczo nie będzie.
Odpowiedz
#48
głównie powierzchnia staje sie gorsza, wyciera sie, przyciski nie powinny stawać się ,,gorsze"
Odpowiedz
#49
Roccat Kone Pure Optical Black Edition 5000dpi - zamówione.

Chociaż wstrzymam się jeszcze z przelewem, bo za 23h skończy się to odliczanie roccata.
Odpowiedz
#50
Kurde... ciekawe te nowe myszki roccata :P

No ale zanim się pojawią u nas, zanim co... cena pewnie ze 250+ za kone pure i ze ~400 za emp. Chyba muszę wziąć pure black... 150 zł nie fortuna, a mysz bardzo dobra.

Edit.
Lipa, że na stronie roccata nie ma nawet podanych dokładnych rozmiarów tych nowych myszek.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.