• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + podkładka ~400zł
#31
Trochę już lepiej wczułem się w EC2-A, ale nadal czuję, że nie mam jakiejś takiej dobrej kontroli z nią jakbym chciał, ale po pewnym czasie na bank będzie dobrze. Druga sprawa to tak jak mówiłem... słabo sobie radzi z tą wilgocią z dłoni, bo czuć pod ręką, że ta myszka jest taka "mokra"
Odpowiedz
#32
słabo sobie radzi z tą wilgocią z dłoni, bo czuć pod ręką, że ta myszka jest taka "mokra"
To widać że Cię polubiła hehe^^ :D
Przyzwyczajenie zajmuje dużo, mi tez sie wydawało, że nagle stracilem skilla, a niestety trzeba się przyzwyczaić i to przychodzi dopiero po pewnym czasie. Także zdecyduj w miarę szybko którą ,,wyczuwasz" lepiej i przemyśl - czy to jednak nie to i szukaj dalej, lub doceń ją i już na niej graj :)
Odpowiedz
#33
DM1 ogólnie całkiem fajnie mi się grało (dobra kontrola?) pomimo tego niezbyt dobrego wyprofilowania pod ręką. No ale przyciski boczne i rolka jakaś nieporęczna . Do tego te przyciski gdzie jeden chodzi dużo ciężej niż drugi.... ta na pewno wraca do sklepu.

Zowie... jak mówiłem, muszę dać jej jeszcze trochę czasu. No ale myślę, że jest spora szansa, iż zostanie. Ewentualnie zamówię tego kone pure blacka i po problemie, bo cenowo też kusi :P

Poczekam do tej prezentacji tego roccat'a z nowym sensorem i wtedy zapadnie ostateczna decyzja.
Odpowiedz
#34
Nixeus revel moze ? Ciutke mniejszy od dm1 pro, niedlugo wyjdzie firmware w ktorym sobie ustawisz kolor ledow albo je wylaczysz, mniej problemow z przyciskami.
Odpowiedz
#35
To jest dobry pomysł. Ale zalezy czy autorowi będzie się chciało zamawiać jeszcze raz ;p
Chociaż powiem Ci, że to moze byc strzał w 10, dla mnie znacznie lepiej jest wziąć Revela niż Kone Pure Black ;D
Odpowiedz
#36
Grałem jeszcze sporo na zowie i nie wiem... jakoś jej nie czuję, po prostu to nie to... no nie mam dobrej kontroli. Nie wiem czemu, czy to przez to, ze jest wysoka, czy może po prostu kwestia mojego chwytu. Niby fajnie na niej dłoń leży, ale gorzej jak zaczyna się nią manewrować. Może i ten Revel byłby ok ale nie chce mi się kombinować i zamawiam wstępnie tego kone pure blacka. Cena bardzo dobra. Wstrzymam się z przelewem to będę mógł anulować zamówienie gdyby faktycznie roccat zaprezentował coś świetnego za te kilka dni, ale wtedy pewnie ceny 250-300, a nie 150.
Odpowiedz
#37
Jak chcesz, mi Kone bardzo nie leży, imo to revel byłby bdb, ale zdecyduj jak uważasz ^^
Odpowiedz
#38
Tego revela tak w ogóle u nas gdzieś kupi? Przeglądałem na szybko to nie widziałem.
Odpowiedz
#39
Z revelem nie ma co kombinowac, zamawiasz poprostu z niemieckiego amazona. Zwrot jest przez amazona wiec nie ma die o co martwic.

Zowie Ci nie pasuje moze ze wzgledu na sensor 3310, ktory ma dosc duze przeskoki pomiedzy wartosciami fps oraz smoothing, szczegolnie w myszkach zowie, steelseries i chyba mionix tylko maja dobrze zrobione kalibracje 3310
Odpowiedz
#40
To raczej nie sensor, a po prostu jakby kontrola nad samą myszą była słaba.

Pure black ma chyba PMW3310DH.

Przyznam, że ten Nixeus Revel wygląda ciekawie, ale średnio chce mi się z tym już bawić :P Równie dobrze też mi może nie podejść i wiadomo... 150 zł na tego blacka nie fortuna, a kształt pewny, więc zawiedziony na pewno nie będę. Ciekawi mnie tylko jeszcze co tam roccat zaprezentuje za kilka dni.


PS.
Jak naprawić przełącznik, który po lekkim wciśnięciu czasem nie łapie i/lub puszcza? Jak mam podgiąć ta blaszkę? Jak mocniej trzymam to nie ma problemu. Wczoraj grając zauważyłem, że prawy przycisk tak ma. Kiedyś naprawiałem lewy, bo miał dwuklik.

Jakieś zastępcze przyzwoite ślizgacze do kone pure? Czuję, że te nie przeżyją kolejnego ich odklejania.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.