• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestaw do Overwatch
#1
Witam. Oto mój obecny zestaw.
Razer Goliathus Speed
Razer Deathadder Chroma
Rakeny Chromy
Tesoro Durandal Ultimate MX Black/Razer Blackwidow 2013 MX Blue (do pisania)
I mam parę pytań. Co, w jakiej kolejności i na co powinienem wymienić? Zestaw ma być szczególnie pod Overwatcha. Umieszczam poniżej wszystkie wzory.

Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: Deathadder Chroma 
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 800DPI
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):35,5cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch, czasami LoL
  • jaką masz obecnie podkładkę: Goliathus Speed Large 
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam LPM, PPM, Scrolla i 1 bocznego (bez problemu przeżyję bez bocznego)
  • twój budżet: Bez ograniczeń 
  • jaki chwyt stosujesz: Palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18cm z hakiem
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?2,3cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: -
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?raczej tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): -

Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Razer Deathadder Chroma 
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Razer Goliathus Speed, chcę taką samą/wolniejszą 
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa/hybryda/plastik)
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Taki jak mam w obecnej, bądź większy 
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie bardzo
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Nie mam pojęcia
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Raczej tak
  • maksymalna cena za podkładkę? Bez ograniczeń 
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Dobór klawiatury
  • twój budżet: Bez ograniczeń 
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna 
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Pośrednio
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Nie/mam od tego klawke na Mx Blue
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak
  • czy chcesz podświetlenie? Tak, najlepiej RGB
  • czy chcesz makra? Nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Obojętnie 
  • twoje uwagi (wygląd, firma):

Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Razer kraken chroma
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Jeżeli będzie to konieczne, up to 300zł
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% gry
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Rap, ale nie słucham muzyki jak gram w Overka
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Overwatch 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 600/700
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Pół otwarte/zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie wiem xd
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Najprawdopodobniej tak
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): X
Odpowiedz
#2
szczerze powiedziawszy to po co tu coś zmieniać?Jeżeli w myszce nic Ci nie przeszkadza i nic się nie zepsuło to nie ma co zmieniać, podkładka jak była ok, to weź nową taką samą. Klawiatury masz dobre, jak bardzo chcesz RGB to weź sobie np. tenkeylessa MasterKeys Pro S to zyskasz więcej miejsca na ruchy myszką. Słuchawki do overwatcha to hmm... weź coś maksymalnie pod FPSy czyli ATH AD700x a do tego zamiast myszki dołóż do karty SB ZxR to będziesz miał już połączenie na lata do wszystkich FPS'ów. Tyle, że rapu to na tych słuchawkach nie posłuchasz ;P
Odpowiedz
#3
A z klawiatur nie lepiej coś na Redach? Blacki chodzą trochę za ciężko, albo mi się tylko tak wydaje XD A podkładka moja jest bdb, tylko wolałbym coś z jednolitym tłem, bo czasami jest takie nieprzyjemne uczucie, gdy najeżdżam na logo razera (to duże nadrukowane).
@edit Wg. mnie, do OV nie potrzebuję aż tak dobrych słuchawek, nie znalazło by się coś tańszego? Łącznie z kartą dźwiękową ponad 1500zł, trochę sporo :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.