• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ty decydujesz, My recenzujemy! III edycja
#11
A jednak masz Iski Czyszczu :P
Odpowiedz
#12
Czy macie już plany na następne recenzje?
Odpowiedz
#13
ISK HD9999 będą za jakiś czas

a potem spróbujemy kolejną edycję :)
Odpowiedz
#14
Mam kilka luźnych pomysłów.
1. Składaliście kiedyś sami mechanika? Jeżeli tak, moglibyście zrobić naprawdę ciekawy artykuł o tym, coś bardziej w stronę poradnika.
2. Mały update polecanych kart dźwiękowych byłby mile widziany.
3. Myśleliście o założeniu kanału na YT i wideo recenzjach? Są ludzie którym nie chce się czytać recenzji (pokolenie obrazkowe itp), ale z obejrzeniem filmu takiego oporu nie mają. Wiem, że trochę więcej pracy by przy tym było, ale wystarczyłoby tylko nagrać kilka ujęć jak używacie sprzętu i podłożyć głos, a za scenariusz posłużyłaby wam recenzja. Popatrzcie na takiego rooshkena: mimo, że typ pieprzy głupoty (przeważnie) to i tak ma sporą grupę widzów. I może wasza strona miałaby większy rozgłos.
Odpowiedz
#15
Hej,
1. Za dużo pracy przy tym ;) niemniej nie jest to jakiś wyczyn, bo sprowadza się to głównie do lutowania. Może kiedyś zrobimy poradnik jak wymienić niedziałający switch w mechaniku, chociaż jest takich poradników multum :P
2. No można updatnąć w sumie ;D
3. Zbyt czasochłonne :(, bardziej chcę żeby strona była taką wikipedią recenzji o peryferiach.
Odpowiedz
#16
ach ten youtube ;D dwa to trzeba wizerunek pokazać lub głos a to już niekażdy chce :D
jak dobrze pójdzie to powinna ukazać się recka AK33 (mam dwie wersje czarna i biała), tylko jak ze zdjęciami to nie wiem bo nie mam białego biurka jak Hya ;D
Odpowiedz
#17
to nie jest białe biurko tylko namiot bezcieniowy ;D do tego lampy białego światłą i trochę photoshopa ;D
Odpowiedz
#18
Czyszczak gratuluję debiutu w roli recenzenta, całkiem zjadliwie to wyszło. Planujesz jakieś kolejne recenzje na główną?

Może temat zbiorczy o aktualnościach na forum? Żeby nie męczyć cały czas Ty decydujesz My recenzujemy :D
Odpowiedz
#19
sie zobaczy ^^ a w sumie to dam info co bedzie :P
Odpowiedz
#20
debiutu haha, dzieki ;D
żeby coś dobrze robić, najpierw trzeba jakoś zacząć, chyba najgorzej nie wyszło :d Hya tez jakos zaczynał, terazto mu sie w kij sprzętu wali po domu
mnie najbardziej ciekawi co sharkoon zrobi, o ile się odezwą :D mieli dać info na początku listopada... nieładnie
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.