• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dysk SSD
#1
Witam. Poszukuję dysku SSD w rozsądnych pieniądzach . Na dysku bedzie tylko system i ewentualnie jedna gra.
Odpowiedz
#2
Witaj. Według mnie SSD jest przereklamowane. System chodzi szybciej, ale jeśli masz dobry HDD z sata 6gb i dbasz o niego to nie opłaca się kupować SSD.
W grach żadnej różnicy tylko w systemie zauważysz troszkę szybsze wykonywanie akcji.
Jaki masz teraz?
Odpowiedz
#3
Seagate 1TB 7200obr. 64MB taki mam . Chcę zakupić SSD i się przekonać. Możecie coś polecić w rozsądnych pieniądzach?
Odpowiedz
#4
Jak najbardziej warto. Nie wyobrażam sobie pracy na komputerze bez szybkiego dysku SSD. System będzie bardziej responsywny, nie zamuli się przy skanowaniu antywirusem, indeksowaniu, wyszukiwaniu - jednoczesnym zapisie i odczycie danych. Ogromną różnicę odczujesz tak naprawdę dopiero w specjalistycznych programach. W Visual Studio dzięki SSD kompilowanie przebiega znacznie szybciej - proc nie musi czekać na odpowiedź dysku twardego. 

Najbardziej polecane modele to chyba Goodram Iridium Pro 240GB i Crucial BX100 250GB. 


"pkt. 2. na forum rozmawiamy tylko o myszkach, klawiaturach, słuchawkach, podkładkach i wszystkim co się z nimi bezpośrednio lub pośrednio łączy (np. karty dźwiękowe, sterowniki, kable, mouse bungee, ślizgacze, fotele dla graczy, sklepy, firmy sprzętu dla graczy itp.). Prosimy unikać postów dot. podzespołów komputerowych, laptopów, monitorów, padów, głośników, telefonów, drukarek, routerów, konsol itp." - to tak na przyszłość.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.